cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

odvisna od OH-jev

clock-img

20.05.2008, 05:58

clock-img

Anonimen

Dokler nisem nekje zasledila (knjigauser posted image ), da si od OH-jev lahko odvisen, kar se mi je sprva zdelo trapasto, nisem mogla verjeti, da je lahko kdo odvisen od OH-jev...kvečjemu kakšen (glupi) američan...
No, zdaj pa ugotavljam, da sem sama odvisna od OH-jev - najbolj od sladkarij. Ne od čokolade in sladoleda ampak od piškotov, tortic, biskvitov, rolad,...Zadnjič sem hotela narediti konec mojemu basanju s sladkarijami - 1 dan nisem zaužila nobene sladkarije in že čez 1 dan sem čutila počutje podobno tistemu če nekomu odtegneš alkohol ali drogo...Razdražljiva sem bila, ob misli na tortico me skoraj treslo po telesu user posted image

Mater! user posted image Kva nej nardim?!...Sej drugač nisem debela, prej suha, ampak se bojim da bom kmalu kot kakšna američanka...

A ima še katera tak problem?

clock-img

20.05.2008, 06:48

clock-img

srki

pencil-img

9222

Pridi k meni, se bova skupaj odvajali.

Skoraj vsak dan moram po malici kaj sladkega zmazat. Pa nosečnost ne sme biti razlog.

clock-img

20.05.2008, 06:58

clock-img

Anonimen

tud jaz mam te probleme.. Sem sita po kosilu, ampak se mi zalušta sladko.. Recepta kako se odvadit pa nimam.user posted image

clock-img

20.05.2008, 07:25

clock-img

srki

pencil-img

9222

Saj veste, punce, vse je v glaviuser posted image .

Trma, mogoče to.

clock-img

20.05.2008, 08:09

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

sem popolnoma enaka kot ti..kar manjka mi nekaj če kaj sladkega ne pojem..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

20.05.2008, 08:20

clock-img

PIAF

pencil-img

763

Jaz sem tudi (bila) odvisna! Ne samo, da sem morala po kosilu še kaj sladkega, takoj, nemudoma!!!....kar večerje sem zamenjala za sladke!user posted image

Potem sem začela kupovati temno čokolado, češ, da je ne moreš toliko pojesti. Kaj?! Ko sem se navadila nanjo, sem lahko kar celo zmazala!user posted image

Zdaj sem trenutno na ločevalni 2 tedna in jem sladko na OH dan - to dieto sem izbrala prav zato. Saj mi je kriza, ful, sploh ko okrog mene vsi mlatijo po sladkem, ampak ker sem si zadala cilj, se držim....

clock-img

20.05.2008, 08:22

clock-img

lelaval

pencil-img

7882

No, zdaj pa ugotavljam, da sem sama odvisna od OH-jev - najbolj od sladkarij. Ne od čokolade in sladoleda ampak od piškotov, tortic, biskvitov, rolad,...Zadnjič sem hotela narediti konec mojemu basanju s sladkarijami - 1 dan nisem zaužila nobene sladkarije in že čez 1 dan sem čutila počutje podobno tistemu če nekomu odtegneš alkohol ali drogo...Razdražljiva sem bila, ob misli na tortico me skoraj treslo po telesu



Sva iste - žal. S tem, da sem svojo odvisnost ugotovila že pred leti.

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

clock-img

20.05.2008, 08:38

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

jaz ravno odvisna nisem bila, ali pač....sem si pa pred mojim hujšarski popotovanjem zadala, da si bom en teden pisala kaj vse pojem....ma kar slabo mi je ratalo.

mogoče si naredi tudi ti tak seznam stvari, katere poješ v enem tednu in ko boš pogledala v tisti list te bo morda minilo.

ni le problem, da boš lahko taka kot američanke v jerry springer show-u, ampak lahko fašeš sladkorno in vse mogoče sorte bolezni. prav je da mislimo na preventivo.

_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

clock-img

20.05.2008, 13:58

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Jaz sem tudi odvisna od OH. Ampak ne tistih v sladkarijah, ampak krompir, testenine, kruhuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

21.05.2008, 15:27

clock-img

puncica

pencil-img

9847

uh kako poznam tole čeprav se kar dobro držim da OH preveč ne konzumiram, tako da pojem zdej skoraj preveč sadja, ki ima pa tud kr neki sladkorja ala banane, ananas, mango pa pol še jabolka, jagode, tako da na slakdarije ne mislim preveč, ko pa pridem k tašči, ki peče vsem po vrsti in dela božanska peciva me pa zvije in moram moram kej probat in sem pol res prav slabe volje.

Kako se tega znebit, jaz se trudim tako da pojem veliko sadja, da popijem veliko vode vsaj tam okol 2-3 litre, ko me prime si v trgovini kupim tako ploščico kjer je med noter večinoma pa si kupim raj plastenko vode in se s tem nalivam..... in se tolažim s kavo s smetano user posted image to je to, ja pa k tašči ne hodim na obiske user posted image user posted image


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

21.05.2008, 16:44

clock-img

gojska

pencil-img

1128

jest mam to knjigo doma. Vsak ki veliko OH poje rata od njih odvisen. Inzulin ti laufa v začaranem krogu. Ko poješ piškot, ti cukr pade in telo hoče hiter še enega.
Zato je veliko boljša varianta s polnozrnatimi stvarmi .
Sem tudi shujšala ene 5kg po tej knjigi.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem