cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

odvadili smo se (?)

clock-img

03.10.2008, 07:47

clock-img

tanci6

pencil-img

65

dojiti po 2 letih in 9 mesecih. Upam, vsaj. Že četrti dan je brez zize, sej ne morem verjet. Sicer jo sedaj boža, ampak v usta je pa več ne da. Mi verjamete, da mi je to v olajšanje?

clock-img

03.10.2008, 08:19

clock-img

polma

pencil-img

1836

Verjamemuser posted image !!!!
Čestitke za oba podviga-dolgo dojenje in, da sta nehala user posted image user posted image user posted image !!!


clock-img

03.10.2008, 08:22

clock-img

suzyka.m

pencil-img

15

ha ha ha.. in božala jih bo še nadaljnih nekaj let... moj otrok je zdaj v prvem razredu, pa še vedno rad pride zraven in se stisne k zizam... in, ker čakamo dojenčka ga precej zanima, če bo dojenček tudi pil iz zizike..

lepo, da sta se tolk dolg zizkale...

clock-img

03.10.2008, 09:08

clock-img

timika

pencil-img

159

Kako vam je pa uspelo? A je bila pobuda z njene strani? Imam dveletnika, ki mu še na misel ne pride, da bi mlekao prišlo od kod drugod kot iz zize - ker pa sem v 8. tednu, bom morala počasi odstavit - naj si vsaj za teh nekaj mesecev oddahnejouser posted image .

LP

clock-img

03.10.2008, 10:35

clock-img

tanci6

pencil-img

65

Ne, ni bla pobuda z njene strani. Pač pa sem ji že zelo doooooooooolgo razlagala, da je že velika punca, ki že vse je in da ne rabi zize kot dojenčki, ki še nimajo zob. Še pred tednom dni si ne bi niti predstavljala, da bi mi uspelo. Ampak mislim, da je dojela in da ne sme. Kot da otrok malce odraste. Prva dva dneva se je jokala en čas, drugi dan me je celo vprašala, če ji bom danes dala zizo, potem pa se je navadila. Bi jo pa verjetno kr zagrabla, če bi ji rekla, da jo lahko. Tak da bom vztrajala še naprej.
Upam, da bo tudi tebi uspelo.

clock-img

03.10.2008, 10:55

clock-img

Anonimen

Lepo, ampak bili ste pa pridni! user posted image

clock-img

03.10.2008, 10:56

clock-img

Volga

pencil-img

9346

IZVIRNO SPOROČILO: suzyka.m

ha ha ha.. in božala jih bo še nadaljnih nekaj let... moj otrok je zdaj v prvem razredu, pa še vedno rad pride zraven in se stisne k zizam... in, ker čakamo dojenčka ga precej zanima, če bo dojenček tudi pil iz zizike..

lepo, da sta se tolk dolg zizkale...



No, to pa tudi moj šestletnik dela. Potem menda ni to neka kaka huda motnja, ampak drugi to počnejo. Mi je takoj lažje.

clock-img

03.10.2008, 21:10

clock-img

Anonimen

Bravo! user posted image user posted image user posted image

Jaz sem tudi na tem, da ga počasi odstavim..

Pa dudo, ima?

clock-img

05.10.2008, 12:22

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

IZVIRNO SPOROČILO: suzyka.m

ha ha ha.. in božala jih bo še nadaljnih nekaj let... moj otrok je zdaj v prvem razredu, pa še vedno rad pride zraven in se stisne k zizam... in, ker čakamo dojenčka ga precej zanima, če bo dojenček tudi pil iz zizike..

lepo, da sta se tolk dolg zizkale...



No, to pa tudi moj šestletnik dela. Potem menda ni to neka kaka huda motnja, ampak drugi to počnejo. Mi je takoj lažje.



Dojka jim je predstavljala VARNOST. Zato to ni nobena motnja, ampak enostavno LEPO. Tudi moja Ema to dela.

_____________________________

Gospa sem.

clock-img

05.10.2008, 14:06

clock-img

anju

pencil-img

2573


IZVIRNO SPOROČILO: tanci6

Pač pa sem ji že zelo doooooooooolgo razlagala, da je že velika punca, ki že vse je in da ne rabi zize kot dojenčki, ki še nimajo zob.


tud jaz računam na tako razumevanjeuser posted image
bravo bravo bravo!

clock-img

05.10.2008, 22:20

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

06.10.2008, 09:22

clock-img

frutka_

pencil-img

7433

Verjamem!!!! Bravo! user posted image
V nedeljo sem spoznala mamico, ki doji 5letnikauser posted image .

clock-img

07.10.2008, 22:49

clock-img

Anonimen

Mi verjamete, da mi je to v olajšanje?



Ja user posted image .

clock-img

08.10.2008, 00:17

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

09.10.2008, 21:38

clock-img

annie

pencil-img

1049

user posted image user posted image user posted image za tako dolgo dojenje!

clock-img

09.10.2008, 23:14

clock-img

Pandica

pencil-img

5280

IZVIRNO SPOROČILO: annie

user posted image user posted image user posted image za tako dolgo dojenje!




Se podpišem user posted image


_____________________________

SREČA..... tako majhna, da jo lahko držiš v naročju, a hkrati tako velika, da napolni življenje z ljubeznijo! Ta sreča je moja deklica Zala

clock-img

07.12.2008, 16:14

clock-img

botrca

pencil-img

14679

IZVIRNO SPOROČILO: polma

Verjamemuser posted image !!!!
Čestitke za oba podviga-dolgo dojenje in, da sta nehala user posted image user posted image user posted image !!!





jaz tudi user posted image  user posted image .

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

clock-img

07.12.2008, 17:26

clock-img

lion

pencil-img

71

Čestitke za dojenje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem