cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

odstavljanje ...

clock-img

20.05.2010, 12:05

clock-img

zez76

pencil-img

92

Pozdravljene, od dojenja odtavljam 17m starega malčka pa me zanima kaj naj naredim,da mi ne bo razneslo joško???? Drug problem je pa ta,da naš sonček ne bi rad prenehal in je zelo siten ker ne dobi svoje doze! Kako naj rešim ta problem? Hvala vam za odgovore! user posted image

clock-img

20.05.2010, 12:19

clock-img

janastar

pencil-img

60

Hello!
Ja jaz bi ti rekla tako- je pa res samo moje mnenje. Vem, da je hudo ko imaš polna prsa- vendar če boš si pumpala ven- se bo mleko kar dalje delalo. Kolegica je rekla, da ko je odstavljala- da je blo kake 4 dni bolj napeto, pol pa je mleko upadlo in počasi zginilo!

Kaj pa če bi mu probalča dat nekaj na žličko pred spanjem, pol pa mogoče na flašo vodo?

clock-img

20.05.2010, 12:59

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Je pa na tem forumu že kar nekaj tem na to temo. Malo nižje poglej.

clock-img

20.05.2010, 13:30

clock-img

pomlad08

pencil-img

1040

a se še dosti doji, al kako? jaz sem 20mesečnika odstavila brez problemov, ker se je itak sčasoma (pač že od 6. meseca naprej) skoz manj dojil in ko je na koncu opustil še tiste 3 potege pred spanjem, ni bilo nobene razlike ...
skratka, če se še veliko doji, ti predlagam, da se odstavljanja lotiš POSTOPOMA, tako bo lažje zanj in za tvoje probleme z dojkami. skensli najprej tist obrok, ki ga bo najlaže pogrešil (pri nas je bil npr. to jutranji), pa tako naprej ... verjetno boš morala dojenje nadomestit (vsaj na začetku) s kakšno drugo obliko nežnosti, pozornosti, npr. božanjem, objemčkom ...
lahko si malo pogledaš forum dojenje na med.over.net, tam maš vse o odstavljanju zelo fajn napisano ...

clock-img

21.05.2010, 10:12

clock-img

zez76

pencil-img

92

sem prebrala malo nižje na to temo! Se oravičujem nisem včeraj sploh nič pogledala sam svoj problem napisala! user posted image Hvala za odgovore! user posted image

clock-img

27.05.2010, 14:30

clock-img

anci banci

pencil-img

1544

jaz sem ga ostavila pri 9 mesecih, ker je samo še izsiljeval(se je zbujal na 5 minut ponoči in ni hotel spati dokler ni dobil jošk v usta)...a ja pa še uspavali smo ga z dojenjem...
potem sva se z dragim odločila da temu naredimo konec in sem ga odstavila, šla sem ven iz sobe in 3 dni spala v dnevni da me ni zavohal... je bila kriza 1 noč huda, drugo že malo manjša, 3 noč pa je spal celo noč in to v svoji posteljici (prej je spal pri nama)...od takrat spi po 10 ur v kosu brez zbujanja ... za uspavanje nimamo flaše..1 uro pred spanjem dobi večerjo in ob  8 uri v posteljo...zaspi brez problema
drugače pa... ko sme nehala dojiti, so bili trdi in boleči joški, zato sem si vsak dan minimalno spumpala mleko(ravno toliko, da je pritisk popustil) in čez en teden se je stanje umirilo..čez en mesec pa je zadeva usahnila

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem