cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

odstavljanje

clock-img

15.05.2006, 13:18

clock-img

Alina_alin

pencil-img

1414

Ali ste si iztiskale mleko, ko ste odstavljale od dojenja? Kako dolgo? Ste kaj posebnega "delale", da se ne bi več proizvajalo mleko? Ali ni tak, da če si pumpaš ven, potem spodbujaš nastajanje... Hm, prsi še nimam trdih, ampak se mi zdi da so malo "težje" - torej kdaj se odločit,da je treba it izstiskat? Ni mi za iztiskanje, pa tudi ne bi rada dobila mastitisa...
Hm, sem vas zasula s vprašanji... Vsaka informacija je dobrodošla glede tega, sem malo zgubljena pri tem.

clock-img

15.05.2006, 13:25

clock-img

pinkiponki

pencil-img

489

Jst, ko sem jo odstavila nisem nič črpala, ker če boš preveč črpala, se bo delal nov. Pri meni ga je enostavno kar zmanjkalo, ker jo nisem dojila, pa sem ga imela še precej (nehali sva ker sm jst jemala antibiotike in ne zato, ker bi ga mi primanjkovalo). Mogoče si daj samo malo mrzlih obhladkov, če boš videla, da imaš kakšno bulico, ali pa si v skrajni sili iztisni samo minimalno, če je prehudo.

Vso srečo


_____________________________

pozdravček od mene

Včasih sonček2*, zdaj pinkiponki
Taja 13.10.2004
Jaš 27.9.2006
Tin 1.6.2009
http://www.moj-album.com/album/6793309/



clock-img

15.05.2006, 13:42

clock-img

renan

pencil-img

1377

skuhaj si zajbljev caj. v roku enega dne ti zmanjsa mleko.

Lp, Renan

clock-img

15.05.2006, 13:55

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Na koncu sva se dojila le še dvakrat na dan. Ko sva zakljucevala sem si mogoče vsega skupaj trikrat (vsak drugi dan enkrat zjutraj) malo izstisnila, ker me je bolelo. Teden ali dva je še zvečer malo popil in sva končala (pravzaprav je sam nehal pri enem letu.)

clock-img

15.05.2006, 13:56

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Ja, tudi jaz sem pila žajbljev čaj, če se prav spomnim.

clock-img

15.05.2006, 22:26

clock-img

Alina_alin

pencil-img

1414

Hvala za odgovore. Že pijem žajbljev čaj - še dobro, da ga mi raste na vrtu.
Lp!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem