cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

odstaviti, iztiskanje mleka

clock-img

07.05.2006, 22:17

clock-img

Alina_alin

pencil-img

1414

Ali mislite, da je preveč, če poskusim odstaviti naenkrat od dojenja zjutraj in zvečer hkrati - bo potrebno iztiskati mleko? (Zvečer je itak bolj crkljanje, saj poje kašico.) Rada bi se izognila iztiskanju

Ali  ste si morale iztiskati mleko in kolikokrat, kako dolgo - ko ste odstavljale - in kako ste odstavljale (postopoma ali naenkrat?

LP


clock-img

08.05.2006, 21:20

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Pejdi bolj počasi, da ne boš imela problemov s prepolnimi prsmi, pa da ne bi slučajno kakega mastitisa fasala. Če boš tako na hitro, brez črpanja skoraj ne bo šlo.
Jaz sem odstavila počasi in postopoma v 1 mesecu po 2 mesecih uvajanja GH. Črpala zaradi odstavljanja nisem, sicer pa ni noben bavbav z aventovo črpalko. Izpustila sem le par kapljic pod tušem, da me ni preveč bolelo.
Predlagam, da najprej postopoma odstaviš jutranjo rundo, potem pa večerno. Tudi za otroka bo počasnejše odstavljanje manj stresno.

clock-img

08.05.2006, 22:23

clock-img

Alina_alin

pencil-img

1414

Hvala za odgovor. Hm, ne vem kak bo to zjutraj - ker mi imamo bujenje že malo čez 5 uro. In sedaj sva se priklopili in vsaj urco skupaj zadremali. Kaj ji pa naj zdaj ob 5 h zjutraj ponudim?
Zvečer mislim da bo lažje - če bo zmatrana bo že zaspala. Itak se naje kašice.
Kaj naj ponudim namesto zize ob h zjutraj, mi ni najbolj jasno.

clock-img

09.05.2006, 08:43

clock-img

cuma

pencil-img

1983

Kaj pa, če bi ponudila čajček?
Lp cumauser posted image

clock-img

09.05.2006, 17:13

clock-img

Grascakinja

pencil-img

2003

Koliko pa je dete staro? Ali flaška pride v poštev?

clock-img

09.05.2006, 21:01

clock-img

Seven*

pencil-img

6206

Zakaj bi pa rada odstavila. Vidim, da ti je dojiti na nek nacin lazje..

_____________________________

Gospa sem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem