cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

odbijanje mleka pri dojenju

clock-img

25.02.2007, 22:25

clock-img

ana12

pencil-img

5

Ali mi lahko kdo prosim pomaga?

Imam namreč problem pri dojenju.Hčerka je stara 4 mes.in mi je danes  odbijala mleko (dojko) in hkrati jokala,nato pa je  vse  izbruhala (v močnem curku) Do zdaj jo še nisem dohranjevala.
Drugače pa je zelo dobre volje.Skrbi me samo kaj je z dojenjem oz.mlekom ali pa je slučajno kaj z njo narobe.

Z možem sva v dvomih,da nisem slučajno zanosila,menstruacijo pa dobivam redno že od prvega meseca po porodu.Ali je katera od vas slučajno zanosila dokler je še dojila 1-ga otroka.Hvala vsem na odgovoru.


clock-img

26.02.2007, 07:47

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Mogoče je pa sam kakega kupčka mela, ki jo je tiščal in je zato odbijala dojko pa izbruha potem tudi zaradi tega? Če ti bo še naprej to delala, bi pa znalo bit kej narobe. Sem pa jaz tudi še dojila, ko sem drugič zanosla in smo se kr hitro preusmerili na flašo - kr ni hotu več zize! Tak da tudi to je možno po mojih izkušnjah sodeč!

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

26.02.2007, 14:30

clock-img

ana12

pencil-img

5

hvala za hiter odgovor,
naša punčka je danes začela spet normalno dojit.
lp

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem