cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

odšip in dr.Možina

clock-img

20.11.2006, 09:37

clock-img

smokvica

pencil-img

121

mi lahko katera pove kako to zgleda ko greš na odščip?ali to boli?in ali pozna katera tega doktorja,ker jaz sem naročena pri njem samo ga od mojih znank nobena ne pozna:hvala

_____________________________

razveseljujeta me Urška in Žiga

clock-img

20.11.2006, 10:25

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Biopsija? Samo malenkost boli, čisto malo pikico, drugače pa skoraj nič ne čutiš.

Vzami zraven kakšen vložek, ker boš potem malo krvavela.

clock-img

20.11.2006, 10:46

clock-img

darjatimci

pencil-img

1828

Dr.Možina je strokovnjak na svojem področju,nisem sicer njegova pacientka,ampak tiste,ki so ga pohvalijo.Težko bi rekli,da odščip boli,občutek je bolj kot da te je nekaj vščipnilo,vsaj tako je bilo pri meni.

clock-img

20.11.2006, 11:53

clock-img

Klarissa

pencil-img

665

meni, ko sem bolj občutljiva duša je bilo kar fajn neprijetno. sem dobila tudi solze v oči, ko je vzela 5, 6, 7. vzorec.
drži se!

clock-img

21.11.2006, 21:26

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Meni je dr. Možina delal lasersko vaporizacijo. Je strokovnjak na tem področju in zelo prijazen gospod.
Mene je odščip tud kar precej bolel in precej sem krvavela.
Srečno, naj bo rezultat odščipa bp.user posted image

_____________________________

:)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem