cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

obleka

clock-img

09.04.2010, 14:03

clock-img

fevzy

pencil-img

18

Ali mi lahko katera pomaga. Na tem linku
http://www.dhgate.com/2009-satin-new-style-bridal-dress-wedding/p-ff8080811ed3f30b011ed49a0a8f598f.html#0
sem našla obleko ki mi je všeč. Zanima me ali je to v bistvu končna cena ali bi prišla še več če jo naročim. Namreč ista obleka je pri nas 420 € user posted image . Ima katera mogoče kakšno izkušnjo glede naročila preko te strani.

clock-img

11.04.2010, 20:13

clock-img

momo1

pencil-img

65

user posted image Hej,
jaz sem obleko naročila preko e-buya in ti lahko povem, da še kar nekaj nanese poštnina in celo carina, tako da to ni realna cena, včasih je dostava možna samo v ZDA. Te obleke delajo "kitajci" in lahko ti iz izkušenj napišem, da se z njimi da zelo težko pogovarjat in dogovarjat ali si želet kaj posebnega. Na tej strani je dana samo cena za obleko, na e-buyu pa ti zraven napišejo še ceno za poštnino (brez carine), tako da ti bo tam lažje kaj iskat in še večina oblek inajo tudi na e-buyu (le naslov obleke prekopiraj). Uspešno izbiro...

clock-img

13.04.2010, 16:44

clock-img

cccola

pencil-img

32


v to ceno ni všteta poštnina, carina in davek kar nanese še kar nekaj dodatnih Evrčkov.
je pa res da bi te še vseeno prišla ceneje kot 400 eur.
samo moraš pazit da se res pravilno izmeriš in potem lahko samo upaš da so jo prav naredili, ker če se kje zalomi boš spet tukaj plačevala popravila itd..
jaz veliko raje naročam iz evrope kot pa kitajske in podobno ker se da, če je kaj narobe hitreje zamenjat in več zmenit kot z kitajci.

clock-img

13.04.2010, 22:02

clock-img

momo1

pencil-img

65

user posted image sama sem preko e-buya naročila obleko, ki bila 160$ in nato je vse skupaj zneslo 215eur. Mogoče ti bo malo za orientacijo pomagalo.

clock-img

07.05.2010, 11:01

clock-img

vesna_b

pencil-img

2145

sam kakor jaz vidim, je v ceno 221 USD šteta tudi poštnina v Slovenijo, torej znese obleka s poštnino okoli 173 €

nekaj pa bo tudi carine, sam še zmeraj ne 250 €, torej bo cenejša, kakor če jo kupiš tukaj. je pa res, da je tudi po salonih ogromno oblek narejenih na kitajskem, tako da...

clock-img

07.05.2010, 18:14

clock-img

zvezdica_1

pencil-img

376

carina nanese 20% vrednosti cene, tak da si lahko sme izračunate. lahko pa pokličete carnski urad, pa vam sami povedo.
samo preverite kak je z dostavo preko dhl. ker če se ne motim, imajo oni v začetku višje stroške dostave, vendar sami poskrbijo za carino in vse morebitne dokumente, ki bi jih rabile. mam kolegico, ki živi na kitajskem, in se ukvarja z izvozom v vse države-pa še nikoli ni blo problema, niti za pošiljek v slovenijo. sama izkušenj z drugimi kot z dhl nimam. je pa vedno blo vse ok pri njih....

clock-img

07.05.2010, 23:15

clock-img

momo1

pencil-img

65

user posted image Carine so različne - jaz sem naročila eno obleko preko e-buya, ki je stala 35 $ in me je prišla 40 eur, poročno obleko sem pa naročila po ceni 160 eur in sem zanjo dala 215 eur. 20 % od cene obleke ni dovolj (če je obleka malo dražja), imajo več vrst davkov, kr neki ti še nabijejo gor na to ceno. Odvisno je od cene.

clock-img

07.05.2010, 23:44

clock-img

zvezdica_1

pencil-img

376

odvisno od kje naročaš. včasih ti v slo ti dajo gor samo ddv-carin ni.
če pa naročaš iz kake tuje države, je pa treba na carinski preverit, pa še na carini države pošiljanja. namreč marsikatera država ima tudi "izvozne carine", lahko, da so za blago potrebni še kaki dodatni pregledi, carine(če vstopi v območje EU...). čeprav za obleke glih dvomim, lahko pa, da je kaka finta zaradi kvot v EU iz kitajskega tekstila. to bodo bolj na carini vedeli

jaz sem navadno na carino zagnjavila, pa na dhl...pa so mi oni vse uredili. sicer se na te zadeva kar spoznam, pa se mi res ne da ubadat z vsemi mogočimi zadevami-za tistih par € ziher ne....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem