cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

obhajilo

clock-img

14.01.2013, 08:22

clock-img

čambi

pencil-img

31

Mi bomo imeli maja obhajilo.Nekako naj bi praznovali v krogu 30 ljudi. Nevem pa kako naj to ispeljem. Ali imate pogostitve doma ali zunaj v kakšni gostilni. In če je doma s čim vse postrežete goste, je to normalno nedeljsko kosilo s juho ali bolj piknik varjanta. Najlepša hvala za odgovore

clock-img

14.01.2013, 08:38

clock-img

matkica

pencil-img

293

Mi smo imeli doma,najprej sem skuhala obaro,nato pa piknik varianto naprej.Pa nas je bilo tudi okrog 30.

clock-img

14.01.2013, 10:11

clock-img

nyna84

pencil-img

1320

Veš kaj, čsito vseeno je, važno da se boste imeli vsi fino, pa da si ne boste nakopali preveč dela na glavo.

Mi se tudi še odločamo med dvema opcijama:
1. kosilo v gostilni (prideš, naročiš, poješ se imaš fino, greš)
2. piknik (bolj sproščeno, otrci imajo prostor za igro, vendar dosti dela s pogostitvijo, pripravo hrane,...)

Seveda je odvisno tudi od vremena. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

clock-img

14.01.2013, 20:43

clock-img

gsatalema

pencil-img

568

Mi smo imeli v gostilni - kosilo, tortica pa domov. Doma niti nimamo takšnega prostora, pa nekoga, ki ti to pomaga moraš imeti - babice, tete in vse ožje nisem z tem obremenjevala, ker so hoteli biti zraven v cerkvi - da pa nekoga za to plačam, pa tudi nisem hotela. Pa vsaj 2 dni pripra, in potem enako 2 dni pospravljaš... tam pa prideš, naročiš, poješ in veselo domov. Cenovno pa tepride približno enako.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem