cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nujno rabim pomoč - računalničarji

clock-img

18.07.2006, 15:44

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

nisem glih začetnik, pravzaprav se na računalnike precej dobro spoznam. imam pa problem, ki me spravlja v noro pamet, sploh ker to opcijo večkrat rabim.
imam namreč kompleten sistem (windowse in kar spada zraven) na novo naloženo - MS office, delajo mi pa to, kar so mi že pred formatiranjem diska. namreč v wordu ne morem niti gledat, niti kopirat slik s spleta. enostavno jih ne pokaže. probala sem že vse mogoče nastavitve, pa ne vem kaj je narobe. ne vem, če sem kaj spregledala ali kaj....

nujno prosim pomoč - kje naj kaj prverim ali pregledam ali prečekiram.....user posted image

LP

clock-img

19.07.2006, 11:09

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Kot prvo, zakaj bi hotela slike z interneta kopirat v Word? Funkcija "Save picture as" v Internet Explorerju ne dela al kako?

Poglej če si morda premalo dodatkov naložila, ko si nalagala Office, čeprav dvomim. Za gledanje shranjenih slik pa je najlažje uporabiti kar Windowsov picture viewer.

clock-img

19.07.2006, 22:44

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

nixxon, ne filozofiraj, ampak pomagaj.  sej ti tud ne znaš kaj je narobe, drgač ne bi modroval.user posted image user posted image user posted image user posted image

če jih hočem skopirat v word, že moram imet razlog. ne mislim vseh slik dvojno shranjevat pa pol vstavljat v word.user posted image office imam pa naložen kompleten, z VSEMI komponentami, kar jih je. tolk sem tud jaz pametna da sem to naredla.user posted image user posted image user posted image

clock-img

19.07.2006, 23:10

clock-img

Divji

pencil-img

31

Ja tko ti je to.
Včasih se MS produkti delajo malo nori. Meni sedaj gre BP kopiraj v pomožnem menuju in prilepi v word. Se pa mi je 1x zgodilo da jih je v bustvu skopiral v word prikazal pa jih ni. Bila pa je napaka da dol padeš. Nekaj se je zabrljala grafična kartica in samo osveževanje slik v wordu ni bilo ok. Če sem dokument shranil z temi nevidnimi slikami in ponovno odprl pa so bile slike not. Je pa pozneje tudi pomagalo to da sem word samo minimiziran in potem povečal pa so slike bile vidne.
Kaj drugega ti potem ne morem svetovati, razen da slike shraniš na disk pa jih pol vstavljaš, samo to se ti ne da.

clock-img

19.07.2006, 23:14

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

IZVIRNO SPOROČILO: Divji

Ja tko ti je to.
Včasih se MS produkti delajo malo nori.




ej, to se pa 100% strinjam. ti XP-ji so en velki.... da ne bom spet kakega grdega izraza uporabila. men so bli najbolj všeč 98SE, ker si jih čist enostavno v red vzel. ti XP-ji majo marsikaj že noter in ni treba vsega posebaj nalagat, so pa velko sranje, ko kaj zašteka. včasih za pošizit.

a si ti tud tak računalniški frik ko jaz??? iz tvojega posta je za razbrat, da se nekaj malo razumeš, ne tako kot večina tu gor.user posted image



< Sporočilo je popravil KIRA -- 19.7.2006 23:15:33 >

clock-img

20.07.2006, 12:03

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Definitivno ni kriva grafična kartica pri osveževanju slik, ampak prej Office programovje. In res velikokrat traja nekaj časa da se slika pokaže, da se nebi sploh pokazala, se mi še ni zgodilo.


Kira, ne vem, katero od mojih VPRAŠANJ je bilo filozofiranje. Reče se "ne VEŠ kaj je narobe", če pa nebi vedel kaj je narobe oziroma vsaj mislil, da ti lahko pomagam, se nebi sploh oglasil. Morda bi bilo to bolje.


Aja, če vam Office in XPji niso všeč, obstajajo alternative. Poslužite se jih.

clock-img

20.07.2006, 12:08

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

tole:

Kot prvo, zakaj bi hotela slike z interneta kopirat v Word? Funkcija "Save picture as" v Internet Explorerju ne dela al kako?  (zato ker jih rabim za določene stvari v wordu in jih ne mislim 2x shranjevat)

Poglej če si morda premalo dodatkov naložila, ko si nalagala Office, čeprav dvomim. (office imam pa naložen komplet vse, celo zagon z računalnika mam narjen)


grafično sem pa na novo naložila.

če si pa pisal post z namenom pomagat, ne pa sam kritizirat, se ti pa opravičujem in ti rečem en lep HVALA! sem te pol namreč narobe razumela.user posted image


< Sporočilo je popravil KIRA -- 20.7.2006 12:09:11 >

clock-img

20.07.2006, 12:12

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

aja, men so bli najboljši win 98SE, si mogu sicer vse sam nalagat, ampak se jih je dalo brez večjih težav zrihtat. XP-ji pa majo polno vsega že not, ampak jih je pa težko popravt, ko se kaj zalomi. najboljše je nardit cel sistem na novo - da maš pol mir namreč.

sem si premišljevala linuxe naložit, pa se mi ne da v čisto nov oeracisjki sitem poglabljat. pol moram tud dosti aplikacij zamenjat, pa tko naprej.... tak da so WIN XP zame nujno zlo.user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil KIRA -- 20.7.2006 12:13:11 >

clock-img

27.07.2006, 20:59

clock-img

totimato

pencil-img

189

Če prav razumem, v IEju kopiraš sliko, greš v Word in jo želiš prilepiti, pa se pojavi kvadrat z rdečim križcem?

Lahko daš malo več informacij oz. opišeš kako gre narobe?
Kateri Office imaš?

Mnogokrat pomaga namestiti popravke, ki se nahajajo na www.officeupdate.com

lp

clock-img

27.07.2006, 21:49

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

office 2007 (beta), mi pa nidelal tud prej, ko sem imela office 2000. isto srajne. za ****. zat sem pa ta nov office dala gor.  enostavno se prilimana slika ne vid.

clock-img

28.07.2006, 10:59

clock-img

Nixxon

pencil-img

768

Torej je belo, kot da nisi nič prilepila?

Beta verzij še nikoli ni bilo dobro gor dajat. Osebno bi si inštaliral verzijo 2003 in probal ponovno.

clock-img

02.08.2006, 14:28

clock-img

MH0

pencil-img

118

Ma c/p iz IE v Word je včasih malo čudaška stvar. Zdaj za same slike ne vem ampak, če celi ali del contenta paste-aš očitno tisti HTML zadaj včasih v neskončnost melje. user posted image

clock-img

13.08.2006, 22:25

clock-img

GATA

pencil-img

550

KIRA, upam da si že ugotovila, no če pa še nisi je pa tako, da pri teh zadevah (izbira samo copy v IE) izbiraj v wordu Edit --> PASTE SPECIAL (ko se ti pokaže novo okno izberi ...bitmap).

lp, Gata

clock-img

13.08.2006, 22:43

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

Torej je belo, kot da nisi nič prilepila?



ja, belo je oz. okvirček. če pa shranim dokument v *.pdf obliko, pa se vidi vse. ampak to mi jemlej čas in živčke. user posted image user posted image user posted image

IE sem pa likvidirala glih iz tega, pa še več razlogov. sedaj imam firefox.


< Sporočilo je popravil KIRA -- 13.8.2006 22:44:16 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem