cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nujno- opečena dojka

clock-img

03.08.2006, 16:52

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

Danes se mi je zgodilo nekaj groznga. Ko sem pekla kruh v aparatu je pisskalo da je pečen. Jaz pa sem glih nehala dojit, tko da nisem imela moderčka gor. in sem ne vem kako mi je to ratalo pritisnila posodo na dojko. Zdaj imam pa mehur. Ali katera ve če to kaj vpliva na mleko in ali lahko škoduje otroku, če bo pil iz te dojke.
Hvala vsem za odgovor!

clock-img

03.08.2006, 17:00

clock-img

KIRA

pencil-img

4944

nič ne vpliva. ampak si jo maži.

clock-img

03.08.2006, 18:50

clock-img

Eviii

pencil-img

1974

po mojem to ne vpliva. mleka vrjetno nisi prismodila user posted image . lepo doji naprej in si joško maži s kako kremo proti opeklinam in hladne obkladke si dajaj gor, da mehurja čimprej ne bo več.

_____________________________

Dejana smo na silo spravli na svet 3.3.2006 ob 19.59 :)

clock-img

04.08.2006, 09:16

clock-img

BLAŽIKA

pencil-img

2664

Samo da se mleko ni zažgalouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image . Nebo nič narobe z mlekom ti samo za sebe poskrbi ker te verjetno more hudičevo pečt.

clock-img

04.08.2006, 11:36

clock-img

Teja N

pencil-img

559

Ne skrbi, z mlekom ni nič narobe in opeklina nanj ne vpliva. Maži si jo na tanko z Bepanten plus kremo, ki dezinficira in celi, prav za opekline pa je dobra krema Dermazin. Dobro si je tud gor dajat hladne obkladke, pa tik pred dojnjem kemico obriši dol z vlažno vatko, da je dojenček ne poje, pol pa spet namaži.

_____________________________

Oglasno sporočilo:
Zakaj uporabljati nekaj umetnega, če pa je naravno toliko boljše?
www.aubrey.si
Strupi v otroških izdelkih

clock-img

08.08.2006, 12:51

clock-img

Alisa

pencil-img

1808

Hvala vsem za odgovore, dojenje poteka normalno, pa boli tud ne več.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem