cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

novolac-proti krčem

clock-img

02.11.2007, 08:21

clock-img

hlkfffff

pencil-img

20

Kako se je pri vas obnesel novolac proti krčem????
Ali katera ve če je mogoče v Avstriji kaj ceneje?user posted image Namreč imamo user posted image user posted image .

clock-img

02.11.2007, 08:57

clock-img

Bety100

pencil-img

83

Pri nas se je obnesel samo čas (približno do 4,5 meseca)... Novalac AC je našo pupo tako zaprl, da je revčka kakala klobase.

clock-img

02.11.2007, 09:11

clock-img

Isabellabina

pencil-img

1624

Če ga dojiš   potem ti predlagam da ne ješ nobene svinjine pa teh umetnih kompotov iz konzerve ves sadje poskušaj skuhati in pa čim več popij vode ne sokov iz trgovine pa ne jej stročnic ker vse to ful nagaja user posted image .Če pa ne dojiš potem skuhaj cel janež tako kot čaj in ga dajaj po žlički pit.Jaz sama imam štiri otroke in nihče ni imel krčev ker sem se res držala pri prehrani tudi solati sem se več al manj odpovedala sem pa zato jedla od purana  naprej vse do krompirja ,testenin.Tako to je recept moje prababice in drži ,pa poskusi jaz sem se tega držala pa nismo imeli nobenih problemov.Tudi  petič bom tako delala.Je pa res da je veliko žensk ,ki jedo vse povrsti ,pol pa jamrajo kolk imajo otroci krče!!!!Ne vem poskusi.Pa veliko veselja in sreče zuser posted image

clock-img

02.11.2007, 10:31

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

02.11.2007, 17:00

clock-img

miškot

pencil-img

124

Ja, nam je Novalac AC 1 proti kolikam edini pomagal, edino, kar je treba paziti je to, da mu daš zraven čez dan tudi kar precej čaja, ker drugače lahko zapira. Kar se pa tiče cene smo se pa tut mi mal pozanimali pa baje ni nikjer cenejši. Baje je to posebna formula z manj laktoze in je zato pač dražji od ostalih. Samo nam je tako pomagal, da mi res ni žal denarja.

clock-img

02.11.2007, 17:01

clock-img

Anonimen

Novalac je uporabljala žena od partnerjevega brata, a vseeno ni pomagalo. Ni pa rečeno, da tvojima dvojčkoma ne bo. Poskusiti ni greh a ne. 

clock-img

02.11.2007, 17:58

clock-img

BODOČA 77

pencil-img

94

Mojega malega je Novalac ac totalno zaprl, pa ceprav je spil veliko čaja. Ko pa sem ga nehala poleg dodatka še dojit, so krči čisto prenehali.

clock-img

03.11.2007, 08:32

clock-img

ašun

pencil-img

528

Pa dajete samo ta novolac proti krčem ali dajete še navadno mleko. Jaz dam 1x mleko proti krčem, 1x "navadno" mleko.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem