cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

novalac NF

clock-img

30.12.2007, 19:07

clock-img

rumenasoncnica

pencil-img

112

Ali ima katera izkušnje z Novalacom nočna formula, ki bi naj bil bolj nasiten?
Pri nas namreč ne "deluje" - po večernem dojenju in 120 ml dodatka, se user posted image  zbudi najkasneje po 3 urah, včasih pa še prej - enako kot po navadnem Noavalcu.

clock-img

30.12.2007, 19:13

clock-img

kawasakica

pencil-img

1311

tud pri nama je isto, čez dve uri se zbudi pa spije 210mluser posted image

clock-img

30.12.2007, 20:18

clock-img

aleks7

pencil-img

21

Pri nas tut ne deluje, zbudi se enako kot, če bi spil ta navadnega. Pa trdo kaka po njem, se fejst matra, tk da ga ne uporabljam več.

clock-img

30.12.2007, 20:35

clock-img

aleks7

pencil-img

21

Če pa kateri odgovarja, ji pa lahko preostanek mleka podarim, v bistvu je skoraj celo, sam za tri obroke sm ga porabila, odprto je pa ravno tri dni. Se mi ga škoda zdi stran metat, ker je kr drago.

clock-img

30.12.2007, 21:19

clock-img

Samoyedka

pencil-img

536

Pri nas tut ni funkcioniral, pa še maral ga ni posebej, duda na flaški se je non-stop mašila, ker je bil tako gost...po mojem čisto brezveze, kr neki user posted image Smo ga pa s takooooo veliki upi takrat kupili, haska pa nobenega user posted image

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

clock-img

30.12.2007, 22:44

clock-img

Maleal

pencil-img

2930

Koliko sem seznanjena s to mlečno formulo žal ne deluje.

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.

clock-img

31.12.2007, 07:12

clock-img

Tanayya29

pencil-img

2763

Jaz ga uporabljam,moj spi ponavadi od 22-5 ali 6,star je 2meseca.Mi ga je pa včeraj zvečer zmanjkalo,pa sem dala navadnega,in je prav tako spal,tako,da pomoje kakšnega posebnega učinka ni.
Je pa res fulll gost ja,in se kr naprej maši cucelj.

LP.


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

clock-img

31.12.2007, 10:56

clock-img

ninaintomaz1

pencil-img

51

mi ga uporabljamo in spi res pa je da ji navadne formule nisem probala dat zvecer tako da nevem kakšna je razlika čez dan se pa tako in tako dojiva

clock-img

31.12.2007, 13:17

clock-img

Mat3ja22

pencil-img

570

tudi pri meni NF ne deluje, oz je deloval samo prvič, takrat mi je ick spal 4 ure skupaj,  sedaj pa se zbuja po njem tako kot čez dan pri dojenju na 3 ure, včasih celo na 2.
sem pa tudi jaz ugotovila da se matra ko kaka (ful jamra pa se napenja zraven), sedaj pa nevem če je to od NF (dajem mu ga 1 teden), ker se ne spomnim če se je pred tem tudi napenjal. tega bom porabila do konca potem pa bom kupila navadnega (novalac1).

clock-img

01.01.2008, 21:33

clock-img

only_me

pencil-img

392

pri nas deluje. Zvečer ga spije 180ml, pa spi od devetih do šestih zjutraj.
Nisem mu pa probala dati običnega novalaca ali pa mojega mleka. AMpak zaenkrat deluje. Je pa na začetku tudi bil problem. Se mi je kljub temu mleku zbudil čez 2 ali 3 ure.  To je trajalo kakih 10 dni (od tega se je 4x zbudil prej).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem