cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

novalac2

clock-img

02.11.2008, 18:10

clock-img

boni25

pencil-img

358

Ojla!
Moj mali je ze skor 14 dni tudi na  adaptiranem mleku.Zdaj sem mu dajala novalac 1 zdej me pa zanima a mu recimo lahko danes zvečer dam novalac 2.V lekarni mi je rekla da naj kar začnem kombinirat ker bo čez 1o dni star 6 mesecev.Pa se to na dvojki pise mera samo za 210 ml a mu lahko naredim tudi manj ali strogo 210.Se pa tudi dojiva 2x na dan.

hvala

clock-img

02.11.2008, 18:26

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Narediš mu lahko kolikor poje in ne vedno 210, sploh, če samo dodajaš. Lahko mu daš 14 dni prej, ne bo panike. Na vsako merico je 30 ml vode. Piše v navodilih. Če mu dodaš 120ml vode+4 merice mleka v prahu,...

clock-img

02.11.2008, 18:28

clock-img

boni25

pencil-img

358

Ja ja sej vem da se nardi na 30 ml eno merco sam k tam pise samo za 210 in sm mislna da se manj pa ne sme.

hvala

clock-img

02.11.2008, 19:19

clock-img

blaža

pencil-img

8795

Narediš kolikor ga rabiš, je pa malo predrago, da narediš 210 in pol zliješ kej pročuser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem