cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

novalac

clock-img

11.09.2008, 20:19

clock-img

maxi133

pencil-img

152

Mogoče malo trapasto vprašanje, apmak... Moji hčerkici bi rada začela dodajati, a ko sem se lotila navodil, ne vem po čemu naj se ravnam. Tam je napisano da otrok med 4 in 5 mesecem tehta 7 kg, moja jih ima pri tej starosti šele 5,5 (rojstvo 2800), zato ne vem kako naj ji mleko pripravim. Se ravnaš po kg ali po mesecih? Ker je potem tudi količina obroka temu primerna...

clock-img

11.09.2008, 20:27

clock-img

hotmumy

pencil-img

34

ravnaj se po mesecih,če boš vidla,da ji je premalo lahko še zmeraj dodaš.

_____________________________

Prva je ljubav došla tiho, nezvana, sama,
za sva vremena skrila se tu negde, duboko u nama.

clock-img

11.09.2008, 21:04

clock-img

jajula

pencil-img

1191

a je bla tvoja punčka nedonošenček? ker se mi zdi da se pri nedonošenčkih gleda korigirana starost. drgač pa predlagam da ji tud naštimaš dozo za 7kg pa boš vidla kolk bo pojedla. itak ima vsak user posted image  svoje potrebe glede hrane, niti ni tok odvisno od mesecev al pa teže.

< Sporočilo je popravil jajula -- 11.9.2008 21:05:11 >

clock-img

11.09.2008, 23:30

clock-img

sttj

pencil-img

266

Naredi ji 120 pa boš videla koliko bo pojedla,če ji bo premalo pa dodaj še 30 in tako lepo počasi stopnjuj,pa dober tek.

clock-img

20.09.2008, 20:57

clock-img

bati

pencil-img

177

 moja je stara 4m in tehta 8kg, ampak se je rodila 4kg teška in ji dodajam novalac in se ravnam po mescih, 180ml je priporočeno vendar ona spije 90ml na 2,5 do 3 ure...tko da ko noče več začne umikati glavo in pokaže da ni več zaintersirana....potem dobi dudo in zaspi.

clock-img

22.09.2008, 09:01

clock-img

tamala_82

pencil-img

254

Ne se ravnat po mesecih .... mi smo stari skoraj 8 mesecev pa nikoli ne spije več kot 130 ml naenkrat user posted image
Naštimaj ji recimo 120 ml, pol boš pa videla ...

Men je P reku, da količina mleka ni odvisna od kilaže oz. starosti, ampak od centimetrov. Če je otroček manjši, bo pojedel manj, kljub temu, da bi glede na starost "moral" pojesti 180 ml. Predvsem pa user posted image ne posiljevat s hrano ... pojedla bo toliko, kot bo želela. In nič več user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem