writing-img

nova hujšarica in tedenski jedilniki!

clock-img

10.10.2005, 09:51

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Ojla,
sem se odločila, da se pridružim pri hujšanju. Ker imam že sedaj malo idej, kaj skuhati vsak dan za kosilo, sem sedaj še v večji težavi, ker sedaj pa sploh nimam pojma. ZAto bi bilo fino. če bi kar tukaj skupaj sestavljale tedenske jedilnike( za to dieto seveda). Mislim, da bi vas bolo več za to, da ni treba vsak dan posebej študirat, kaj skuhati. To bi bilo dobro tudi zato. da dobimo čimveč idej in različnih kombinacij, ne pač samo suhoparne jedi, ki so ponavadi omenjene v knjigah....pač hrana, ki jo pogosteje kuhamo in ne nekaj takega, kar znajo narediti samo v restavracijah. Upam da razumete, kaj imam v mislih.


Pa še nekaj: zanima me kam spadajo jedi, kot so ričet, jota, palačinke...
Oz. kdaj jih lahko jem.


Upam, da mi uspe zgubiti čimveč kil(prav tako tudi vam)user posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.10.2005, 09:58

clock-img

Anonimen

Palačinke kot sladica na OH dan, za ostalo ne vem, nisem kuhala v času diete.

 
Jedilnik? kaj pa vem, jaz se kar sproti odločim, kaj bom tisti dan jedla oz. kaj imam doma, tako da za ves teden vnaprej meni zagotovo ne bi zneslo.
 
Drugače pa dobrodošla med nami in čestitke za odločitev. Uspešno ti želim, pa sproti sprašuj, če ti kaj ne bo jasno. Spliš se mi zdi, da je največji stručko tle gor, pa Blacky.

clock-img

10.10.2005, 10:02

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Oj, cukerček, čestitam za odločitev. javljaš se lahko pri nas Lunah, al pa pri taprvi skupini, samo oni bodo prej gotovi kot pa me (mamo še dva meseca). me si vsako jutro na pribljižno povemo kaj bomo jedle, Blacky pa pri drugi skupini en dan prej napiše iz knjige kaj tam priporočajo za jest, tak da ti idej sigurno ne bo manjkalo.

Želim ti uspešno dieto in javi se kaj. Aja, me se vsako sredo tehtamo in potem jaz v četrtek objavim statistiko. če želiš, da jo vodim še za tebe, se pofočkaj v sredo enkrat čez dan.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

10.10.2005, 10:04

clock-img

anitaz

pencil-img

2102

Cukrček,če mislš to 90-dnevno dieto-ma moja tašča za vsak dan psoebej vse recepte-kaj in kako skuhat. user posted image

clock-img

10.10.2005, 10:05

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

A veš kako je s tem: ker mož pride prej domov, on skuha kosilo....samo povedati mu moram v naprej, kaj naj skuha. Zato bi bilo fajn, če bi v naprej vedela, kaj bi jedli....da bi skupaj jedli kosilo , pač jaz malo prirejeno.

Kaj pa kakšni češpovi cmoki(knedli), kam to spada? Se vidi, da sem začetnica a?? Vaja dela mojstra.....dieta pa lepotočkeuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.10.2005, 10:23

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

ojla,sončece, raje ti ne povem , kolk kil mam, bi te na rit vrglo.....pa ne pretiravam.zato bom raje kar sama vodila statistikouser posted image  se bom pa z veseljem pridružila s kakim vprašanjem.

ja, anita, to mislim....te že kontaktiram na MSNuser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.10.2005, 11:35

clock-img

Anonimen

Cukrček, saj ni treba povedati kil, meni tudi na kraj pameti to ne bi padlo. Ni govora!user posted image  Ti samo napiši, koliko bi rada shujšala. Potem se pa vsak teden objavi, koliko si že.
Za jedilnike si pa poglej na netu, pod Zdravniškimi nasveti na Najdi.si si lahko najdeš to dieto z jedilniki vred. Lahko ti pošljem link, če ne boš našla. Kar sporoči. Jaz sem si nato malo izpisala, kaj se na posamezen dan lahlo je. Saj itak pa moraš en dan vnaprej vedeti, kaj boš naslednji dan kuhala (oz. kaj bo kuhal mož), da pogledaš, če imaš tisto oziroma če moraš še kaj kupiti. Več kot toliko vnaprej pa se meni tudi ne da premišljevati oziroma ne vem, kaj mi bo zapasalo. Se pa odlično da kombinirati z jedilnikom za ostale družinske člane. Edino češpjeviih cmokov pa jaz res ne bi jedla. Čeprav so iz krompirjevega testa, krompir pa spada pod škrob. No ja, morda pa konec koncev ni nič ni nič narobe z njimi. Samo sladkorja se pa naj ne bi jedlo, razen na OH dan sladico zvečer. Bolje, da zase narediš samo krompirjeve cmoke, pa potem te ješ s solato.

clock-img

10.10.2005, 12:47

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

ok, pol pa povem, da bi rada shujšala 20-30 kil. Brez zajebancije.

Bom poskušala najti te jedilnike........začnem pa v ponedeljek čez 1 teden.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.10.2005, 12:49

clock-img

Anonimen

Zakj ponedeljek? Začni DANES user posted image

clock-img

10.10.2005, 13:04

clock-img

mojchka

pencil-img

300

se strinjam z Al bino. Pridruži se Lunam, ki imamo sicer 34. dan, a je ravno beljakovinski in z njim se začne dieto.
Tudi jaz sem tako začela, brez kakšnih velikih razmišljanj prej... čez par dni se je pridružil še mož in skupaj sva shujšala že 14 kg; on 8, jaz 6...
brez kakšne krize... prav lepo nama gre....

_____________________________

LP
mojca

clock-img

10.10.2005, 13:15

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

to je res, toda moram si najti še literature in se zoorganizirati. Brez skrbi, v pon. začnem...jovo na novo.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

clock-img

10.10.2005, 14:05

clock-img

Anonimen

Cukrček, dobrodošla!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Če se odločiš priključiti naši skupini, te z veseljem sprejmemo. Me potrebujemo le tvoj željeni cilj, torej, koliko kg se želiš znebiti. Nobenih kilc ne omenjamo.user posted image

Jaz vedno objavljam jedilnike iz knjige Rinina knjižica, ki vsebuje ločevalno dieto. Tam boš dobila veliko idej, poleg tega pa še ostale bejbe vsaka pove, kaj bo jedla, tako da tam ogromno idej dobiš.

Če se odločiš pristopiti k nam, mi javi na privat, plis. Sicer pa ni res, da bomo prej končale, ker imamo kar nekaj novink, zaradi katerih se bo naša dieta nadaljevala krepko čez 90 dni, saj tudi jaz po tem času ne nameravam zaključiti. Pri meni je bilo sedaj veliko kršenja, tako da bom zadevo vlekla tako dolgo, dokler ne dosežem cilja.user posted image

clock-img

10.10.2005, 14:26

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

Blacky, pa misliš, da je ok, če nadaljuješ, ker tam piše, da moraš po 90 dneh prekinit. jaz sem tudi razmišljala, da bi potem kr nadaljevala, ker mi gre ful počasi dol.  sem pa danes v knjigarni našla knjigico "naslednjih 90 dni", ki je za po dieti, da vzdruješ težo. 

_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

10.10.2005, 15:54

clock-img

Sibil_

pencil-img

3508

A ima mogoče katera od vas hujšaric ti dve knjigi doma?Bi mi jih mogoče lahko prekopirala in poslala po pošti ali pa dala v elektronsko obliko?user posted image
Nekako se ne spravim k temu, pa tut kilc raje ne povem, ker bi vas groza zgrabla.Ampak, no, mogoče, če bi se odločila....se mi pa res zdi fajn tole skupinsko hujšanje!Pohvale pobudnikom in vsem, ki vztrajate.user posted image
No, če bi bila katera pripravljena poslati mi tiste dve knjige bi bila zelo hvaležna-seveda vse stroške povrnem!Pa če se lahkjo javi na privat, prosim!user posted image
LP,
Sibil

clock-img

10.10.2005, 16:11

clock-img

afna pika

pencil-img

68

Knjigo ima moja mami... ne vem, jaz je na tvojem mestu ne bi kupovala, poskusi si jo sposodit...

Drugače je pa tukaj vse, kar potrebuješ: Navodila na začetku so ista kot v knjigi, jedilnike pa dobiš na forumu, če ne drugje

http://mojplanet.com/dieta/

clock-img

10.10.2005, 21:35

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

Sibil in Cukrček, glede KG se je brezveze sekirat - to sem govorila celo nosečnost in čudovito pridelala častitljivih 22kg (bila sem kot sodček user posted image ).. Ob porodu jih je šlo dol 10, pa potem 1,5kg nazaj gor user posted image in evo, zdaj hujšam dober mesec in je 6kg manj v tem mesecu user posted image user posted image user posted image (aja, od poroda pa je minlo skoraj 4 mesece).. Še vedno pa je treba vsaj 7-8kg, da pridem na svojo težo.. Pa ni panike.. Bo že. Zdaj pravim takole: 9 mesecev gor, pa 9 mesecev dol tak da je še čas (vsak izgovor je dober kajne, pa če ga še pes na repu prinese user posted image )..

Samo sekirat se ne - če ne bosta prehitro zgubli voljo

clock-img

11.10.2005, 10:32

clock-img

CUKRČEK

pencil-img

4802

Tako! V ponedeljek začnem! Vmes si še vse literature nabavim pol pa v boj za izgubo kil. Ne vem, koliko se bom oglašala tukaj...če bo šlo kaj kil dol se mogoče pohvalimuser posted image , vztrajala bom pa zagotovo. In zagotovo bom spremljala vaše nasvete in recepte, da pridem v formo.

Vsem čimveč izgubljenih kiluser posted image

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem