cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

notranji šivi in spolni odnosi

clock-img

10.08.2006, 13:51

clock-img

SAJA

pencil-img

93

je še katero bolelo po notranjih šivih, kot da bi jo rezal,ko je mela spolne odnose .jest sem 2 mesca in pol po porodu pa me ful boli,tako da ne moremo nič.ali je kaj mogoče naredit,s čim mazat al kaj,drgač se bo mojmu možu skeglaluser posted image user posted image user posted image  

clock-img

10.08.2006, 15:46

clock-img

petraz

pencil-img

1328

Ne vem s čim si mazati, ker nsiem bila po porodu šivana, je pa res, da pač potrebuješ čas, da se ves zaceli.... Nato bodo tudi bolečine manjše.... Žal, le počakati bo treba, kdaj bodo user posted image  bolečine minile... user posted image

clock-img

10.08.2006, 19:26

clock-img

TONČI.

pencil-img

1695

O kar brez skrbi.user posted image user posted image  Hudiča jaz sem že 10m po porodu pa me še tko svinsko bolijo, da imava lahko le malo poz.user posted image  Ma enkrat bo že minil. Če ne prej pa pri naslednjem porodu.user posted image

clock-img

10.08.2006, 19:28

clock-img

Udb

pencil-img

5380

JAz sem tut 9,5 mesecov po porodu, pa me še vsakič boli! In to FUL! Prvih 5 mesecev sem pa itak po vsakem odnosu krvavela, tako da...ni kaj.

clock-img

10.08.2006, 21:56

clock-img

abi

pencil-img

755

Ja, tudi jaz imam 4 šivčke in 8 mesecev po porodu še vedno skeli pri spolnem o., pa tudi drugače se jih še čuti.
Moj pravi, da zdej pa hudiča res ne more več bolet user posted image   user posted image  - mogoče bo v naslednjem življenju za nagrado ženska z najmanj 10 otroci user posted image

clock-img

11.08.2006, 12:19

clock-img

SAJA

pencil-img

93

a tako torej!pol bomo mogl pa še mal vadit vzdržnost!user posted image user posted image

clock-img

11.08.2006, 15:05

clock-img

maychika

pencil-img

860

hi hi abi kaj si faca

mi smo 4 mes in pol po porodu pa pri odnosih ful boli ene 10 minut. Greva lepo počasi in vztrajno naprej, pol ko se panavadim je pa ok. edino poz res ni veliko...user posted image hja ni kaj

_____________________________

Tia in Neli....moji mali zvezdici

clock-img

12.08.2006, 13:41

clock-img

Anonimen

Sem imela en daljši notranji šiv in šele zdaj en kratek čas nimam več težav zaradi tega. Lahko rečem, da sem imela pol leta hude težave in smo večinoma kar abstinirali.
Probajta z lubrikantom (na vodni osnovi). Midva sva se nanj spomnila šele pred kratkim in mi je ful pomagal, zdaj ga pa že ne rabim več.

clock-img

13.08.2006, 09:26

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

user posted image ja mene je tud ful bolelo.neki časa sploh ni šlo ker se enostavno nisem mogla sprostiti.zdravnica mi je dala kar tisto kremo ki je za glivice,da sem se mal mazala.

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

20.08.2006, 18:03

clock-img

Anonimen

Jaz sem imela ful notranjih šivov, pa še 2 sta se mi pretrgala takoj isti dan. Zdaj po 9.m. me še vedno svinjsko boli pri vsakem user posted image , tako, da me tudi večrat sploh mine user posted image . Tudi moj mož ni verjel, da je možno, da tako dolgo boli, pa tudi ne navlaži se tako hitro. Me je tudi že pošiljal, k G., da to ni normalno in se mu je tudi začelo keglatiuser posted image

clock-img

24.08.2006, 13:15

clock-img

vanč

pencil-img

194

Po 10 mesecih mučenja je "hvala bogu" minila bolečina!

_____________________________

vanč

clock-img

24.08.2006, 16:01

clock-img

Anonimen

Jaz sem imela samo dva zunanja šiva, pa še tista dva sta bila bolj lepotne narave in ju ravnotako čutim, fuj in fejuser posted image .   Ampak samo na začetku, dokler se stvar ne "navlaži". Potem pa ni problema user posted image user posted image user posted image . Ne vem, kako bi bilo, če bi bilo teh šivov več.
Pa še zelo potrpežljivega moža imam.
Tako da, mogoče bi kakšen lubrikant res pomagal?

clock-img

05.09.2006, 20:18

clock-img

AKŠ

pencil-img

1342

jaz mam šivov oh in joh in sploh - notranjih, zunanih, ni da ni....

ker sem imela vaccum so me prerezali skor do rit!! user posted image user posted image user posted image

sedaj po 10m, je sex že bolj prijetna zadeva....vem pa točno kdaj bo slabo vreme - me prejšnji dan špika k hudič....

tko da....sej bo...user posted image

_____________________________

Opazujem te,kako mirno spiš,te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele,ko tvoja dlan leži v moji,opazim,kako zares majhna si.Tako si majhna-pomeniš pa mi ves svet.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem