cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

notranji šivi in boleča menstruacija

clock-img

29.07.2008, 13:50

clock-img

lili8

pencil-img

184

Ob porodu sem dobila poleg zunanjih tudi notranje šive. Sedaj ponavadi prva dva dneva, ko dobim menstruacijo čutim, da me na tistem mestu boli. Ali se še kateri to dogaja in ali to sčasoma mine? Od poroda je pa skoraj 8m.

clock-img

29.07.2008, 18:53

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: lili8

Ob porodu sem dobila poleg zunanjih tudi notranje šive. Sedaj ponavadi prva dva dneva, ko dobim menstruacijo čutim, da me na tistem mestu boli. Ali se še kateri to dogaja in ali to sčasoma mine? Od poroda je pa skoraj 8m.



sčasoma mine ja.

clock-img

29.07.2008, 22:14

clock-img

tabi

pencil-img

718

Jaz sem bila pri obeh porodih šivana od zadnjega je 9 mes.pa me vsi šivi bolijo pred menstro ali pa po spremembi vremena

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

clock-img

30.07.2008, 10:36

clock-img

Dadi

pencil-img

2007

IZVIRNO SPOROČILO: tabi

Jaz sem bila pri obeh porodih šivana od zadnjega je 9 mes.pa me vsi šivi bolijo pred menstro ali pa po spremembi vremena



Ja tudi mene bolijo ali pa srbijo, pred menstro, ali pa zarad vremena...pa je 3 leta že od zadnjega poroda..

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem