cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nosecnost in dojenje

clock-img

08.07.2009, 13:26

clock-img

silmarillion

pencil-img

90

moja mala princeska bo ravnokar stara 1 leto pa se se doji ko gre spat, zdaj pa sem ponovno zanosila in mi je sestra pri gin. ko sem se narocila na pregled rekla da moram takoj nehat dojit... ima katera podobne izkusnje

_____________________________

GAJA naGAJA

clock-img

08.07.2009, 13:29

clock-img

ledenaa

pencil-img

2488

Ne ne rabiš nehat dojit!!

clock-img

08.07.2009, 13:30

clock-img

Raho

pencil-img

4143

Jaz sem dojila celo nosečnost in je bilo vse OK.

clock-img

08.07.2009, 13:31

clock-img

Anonimen

jst sem tud dojila celo nosečnost, pa še pol 1.5 m oba skup, pa je tud blo vse kul user posted image

clock-img

08.07.2009, 14:58

clock-img

melanija

pencil-img

934

Ne nehaj dojit. Jaz sem zanosila ko je imel sin 7 mes, pa sva se dojila do 1 leta.

clock-img

08.07.2009, 16:38

clock-img

SaaS

pencil-img

1457

Jaz sem zanosila, ko je bil star 9 mesecev in sem ga dojila še tri mesece, 2x na dan in čisto na koncu le zvečer. Je bilo vse vredu. Ginekolog ni nič omenil, da naj ne bi bilo dobro..

clock-img

08.07.2009, 16:59

clock-img

silmarillion

pencil-img

90

hvala vsem, na pregledu se bom se z gin. pogovorila do takrat bom pa dojila, ker drugace se bo moji miski zmesal user posted image

_____________________________

GAJA naGAJA

clock-img

08.07.2009, 17:01

clock-img

zmajaz

pencil-img

5781

Jaz sem zanosila, ko je bila ta prva stara 7 mesecev in sem jo dojila do 10 meseca, potem se je pa sama odstavila - verjetno se je okus mleka spremenil, ko sem prišla v 2. trimesečje nosečnosti, in ji ni več pasal. Je pa tudi meni sestra pri G rekla, da bom morala počasi nehati dojiti, kao zato, ker bom drugače preveč slabokrvna. Samo jaz se na to nisem ozirala - če bi se tamala še želela dojiti, bi jo še dojila vsaj do 1 leta.

clock-img

08.07.2009, 22:26

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst sem tud dojila celo nosečnost, pa še pol 1.5 m oba skup, pa je tud blo vse kul user posted image



ulla80, to mi je pa res zanimivo,...user posted image
ali si potem imela mlezivo ali ne?

clock-img

08.07.2009, 22:33

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: k.tja

IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

jst sem tud dojila celo nosečnost, pa še pol 1.5 m oba skup, pa je tud blo vse kul user posted image



ulla80, to mi je pa res zanimivo,...user posted image
ali si potem imela mlezivo ali ne?



ja itak, sej mleko se za prihajajočega otroka prilagodi, briga organizem za prejšnje mladičeuser posted image u bistvu zadnje dva, tri mesece je blo bolj to mlezivo sploh ne mleko več, ampak naša pupa se ni dala motituser posted image sem računala, da se bo sama odstavla, ker jo pač motila sprememba, sam se mi računica ni izšla...pol k je bil pa naval mleka, se je pa več dojila k tamal, tolk je not padla user posted image user posted image sam nisem nič komplicirala, pol je pa sama solidarno prepustila bratecu zizo, ker bogi nima nič drugega, ona ma pa kruha pa krompirčka, meska in čokoladouser posted image

clock-img

08.07.2009, 22:44

clock-img

Anonimen

user posted image user posted image user posted image

Ulla, dobra si!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem