cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nosečnost po lletz

clock-img

21.11.2006, 22:24

clock-img

freha

pencil-img

329

Sem rekla da še na tukaj poskusim srečo, kot mi je tudi mala žirafa svetovala, ker sem do sedaj dobila le en odgovor na forumu želimo so novega člana......

Oj! Prestala sem lletz sedaj pa se non stop sprašujem kako bom donosila, ko povsod berem o verjetnosti, da mi bo MV popuščal. Nosečnost šele planiram, ampak vseeno me zelo zanima ali obstaja na tem forumu katera punca, ki je dejansko imela zaradi lletza slabši izid nosečnosti, ali je to samo bav bav, ki nima oči?
Punce, zelo bi vam bila hvaležna!

Res! user posted image

clock-img

22.11.2006, 13:36

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Jaz sem imela lasersko vaporizacijo. Zanosila sem po prvi M po posegu. Me je skoraj fršlok.user posted image
Nosečnost je potekala ok. Je pa res, da priporočajo zanositev šele, ko je potrjeno, da je bris po posegu ok. Jaz sem malo pohitela in se je super izteklo.user posted image


_____________________________

:)

clock-img

22.11.2006, 20:35

clock-img

freha

pencil-img

329

hvala hvala hvala Irmy! user posted image sem zelo vesela za tvojo pozitivno izkušnjo!user posted image
upam da bo tudi pri meni se super izteklo, ma sej more bit,
takle mamo ne..user posted image

mal mim konteksta...ampak men ko sem štajerka je tak hecn ko rečete fršlok...user posted image
..me spomne na mojo sošolko iz ljubljane, mah ne morem si pomagat men je to hecnuser posted image ..
pa ne mi zamerit

ima mogoče še kera kakšno izkušnjo na to temo?

clock-img

22.11.2006, 21:04

clock-img

freha

pencil-img

329

mah sem dolgočasna, ravno sem šla gledat poste v zgodovini in vidim, da sem na to tematiko že spraševala in ravno ti Irmy si mi že odgovarjala.
v tem se samo odraža da ne spravim iz glave tega mojga lletza, pa kako se je to lih men zgodl?user posted image

v glavnem ne bi se rada da se ponavlamo, če pa se keri lub se razpisat bom pa seveda vesela.
pardon

clock-img

22.11.2006, 21:15

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Jaz sem tud imela lasersko vaporizacijo in sem bila tudi malo v skrbeh tako kot ti.
No priajteljica, ki je isto dala čez, je zanosila normalno in v nosečnosti vse OK, jaz leto kasneje prav tako, tako, da po moje je velika verjetnost, da bo vse vredi!

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

22.11.2006, 21:24

clock-img

ElaM

pencil-img

2667

Freha, saj jest nič ne vem, da sem ti že kdaj odgovarjala. Moj spomin po porodu je, hmmm, kot ementaler.user posted image
Boš vidla, to te še čaka. Srečno, pa čimprej user posted image .
fršlok = zadeti kap.user posted image

_____________________________

:)

clock-img

01.12.2006, 16:38

clock-img

moci

pencil-img

5572

jaz sem tud mela leetzt pa nisem imela nobenih problemov. samo 3 mesece so rekli da ne smem zanosit. itak sem čez 2 letiuser posted image

clock-img

02.12.2006, 23:28

clock-img

freha

pencil-img

329

A je mera kera mogoče cerklažo zaradi tega?
Moja ginekologinja pravi, da zarad lletza ne bom obravnavana
rizično in da ne bom dobila bolniške. jaz sem pa mislila da je nosečnost po lletzu
bolj nevarna in da jo je treba preležat. Kakšno nosečnost ste imele?

clock-img

03.12.2006, 17:47

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Jaz ne, pa tu prijateljica ne... nisem še slišala, da bi bla večja možnost cerklaže zaradi tega. Po mojem ni panike.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

07.12.2006, 15:15

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

če s posegom niso odstranili večji del MV, potem ni nič več nevarnosti kot običajno.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

clock-img

13.01.2007, 07:31

clock-img

BAMBINA_

pencil-img

3394

Jaz sem imela lletz pred dvema letoma, pa je rekla G, da sama nosečnost zaradi tega ne bo rizična, bo pa porod baje majčkeno težji, ker je MV zabrozgotinjen in ni tako fleksibilen, torej se ne more tako širiti kot zdrav MV.
A je mogoče imela katera po lletz naraven porod in torej ve, ali je porod res bolj boleč?

clock-img

16.01.2007, 20:17

clock-img

moci

pencil-img

5572

pri meni je bilo vse čist normalno.

clock-img

27.08.2008, 23:36

clock-img

Barbara_L

pencil-img

623

Da malo oživim tole temo, tudi jaz sem ravnokar prestala LLETZ in riziko nosečnosti je odvisen od tega,kolikšen del MV ti odstranijo in če i odstranijo tudi notranji del.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem