cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nosečnost brez M

clock-img

19.10.2007, 23:46

clock-img

svetlo

pencil-img

79

Živijo!
Mene pa zanima, če je katera zanosila, kljub temu, da še ni dobila menstruacije po porodu (pa da je dojila). Vam je mogoče "uspelo iz prve"? Pa prosim, če napiše, kako je "posumila", da je noseča, kako so ji določili PDP (ali samo na podlagi UZ) in še kakšno tako. Hvala!

clock-img

20.10.2007, 06:49

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Jaz sem zanosla 6-7 m po porodu. SIcer sem že imela menstruacijo, sem pa tudi polno dojila, tak da dojenje ni nobena kontracepcija!! (sej ne da sem se na to zanašala user posted image , mi smo kr načrtno delali takoj) Rok ti lahko verjetno v tem primeru postavi izključno po ultrazvoku razen, če se tebi sanja, kdaj bi lahko kej naredli...
A boste zibali?

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

20.10.2007, 06:50

clock-img

Naty*Taja

pencil-img

2696

Aja, pa še to, kako sem vedla, da sem noseča - mali ni hotu več zize, verjetno se je okus spremenil zaradi hormona.

_____________________________

MONTIGNAC

clock-img

20.10.2007, 07:34

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

ja jaz sem M imela samo dvakrat pol sem pa zanosila..tudi sem polno dojila..

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

20.10.2007, 11:00

clock-img

Jančika_

pencil-img

11484

Jaz sem zanosila 5 mesecev po porodu ob polnem dojenju in še brez M, pa samo ob enem samem nezaščitenem odnosu (ja, čeprav prvega delaš 7 mesecev, se ni za zanašati na to, da ne bo naslednjič ratalo kar takole mimogredeuser posted image ). Da sem noseča, sem posumila zaradi določenih znakov (predvsem taki izpuščaji kot v prvi nosečnosti), test je potrdil sume (se pa kasneje ni dobro izšlo). PDP določijo po UZ meritvah.

clock-img

21.10.2007, 17:23

clock-img

svetlo

pencil-img

79

Da najprej odgovorim Naty-Taji, test je pokazal, da še ne bomo zibali.
Vsem, ki ste pisale pa res iskrena hvala (bom vedla, za naprejuser posted image ).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem