cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nosečnica in jadranje

clock-img

14.08.2008, 12:49

clock-img

Dušk@

pencil-img

33

Pozdravljene, a je katera že bila na jadranju ko je bila nosečka? Mi smo namreč rezervirali, še preden sem zanosila, sedaj sem pa v 17. tednu in z otrokom je vse OK. Imate kakšne izkušnje, sicer vem, da je vse odvisno od vsake posameznice.....


LP, D

clock-img

14.08.2008, 12:51

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

In zakaj ne bi šla?Isto kot vprašanje ali lahko tečem zdaj ko sem noseča :)

clock-img

14.08.2008, 13:02

clock-img

Dušk@

pencil-img

33

včasih imam problem z vkleščenim živcem na levi nogi in ko boli, boli ko hudič........tega me je malo strah.

clock-img

14.08.2008, 13:11

clock-img

Lunc_a

pencil-img

1258

No potem ne hodi

clock-img

14.08.2008, 13:15

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

IZVIRNO SPOROČILO: Dušk@

včasih imam problem z vkleščenim živcem na levi nogi in ko boli, boli ko hudič........tega me je malo strah.



Potem pa si zastavljaš napačno vprašanje.
Nosečnost z vkleščenim živcem nima nič skupnegauser posted image .

Drugače pa:
Ja, normalno, da gre zdrava nosečnica lahko na barko oz. jadrat.
In, ne normalno, da z išjasom ne boš rinila na barko na dopust, pa še kam drugam tudi ne.

clock-img

14.08.2008, 13:16

clock-img

Dušk@

pencil-img

33

če nisi dobro prebrala, sprašujem ali ima katera podobne izkušnje, ne kaj si ti misliš, hvala vseeno za tvoje nasvete.


D

< Sporočilo je popravil Dušk@ -- 14.8.2008 13:18:12 >

clock-img

14.08.2008, 13:19

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

IZVIRNO SPOROČILO: Dušk@

če nisi dobro prebrala, sprašujem ali ima katera podobne izkušnje, ne kaj si ti misliš, hvala vseeno za tvoje nasvete.


D



Prebrala sem že prebrala, smo iz napisanega ni jasno kaj sprašuješ.user posted image
Ali te zanimajo izkušnje z nosečniškim jadranjem, dopustovanjem z išjasom, ali obojim skupaj.

Izkušenj z jadranjem imam ogromno, z išjasom pa pač nobenih. Zato ne vem, če sploh lahko potešim tvojo radovednostuser posted image

clock-img

14.08.2008, 13:21

clock-img

Jatek

pencil-img

51

Jaz sem bila lansko leto v 13 tednu na jadranju.
Bilo je super, samo malo bolj slabo mi je bilo kot ponavadi.
Drugače pa kar veselo na jadranje.

clock-img

14.08.2008, 13:23

clock-img

Dušk@

pencil-img

33

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

IZVIRNO SPOROČILO: Dušk@

če nisi dobro prebrala, sprašujem ali ima katera podobne izkušnje, ne kaj si ti misliš, hvala vseeno za tvoje nasvete.


D



Prebrala sem že prebrala, smo iz napisanega ni jasno kaj sprašuješ.user posted image
Ali te zanimajo izkušnje z nosečniškim jadranjem, dopustovanjem z išjasom, ali obojim skupaj.

Izkušenj z jadranjem imam ogromno, z išjasom pa pač nobenih. Zato ne vem, če sploh lahko potešim tvojo radovednostuser posted image



Sorry, to ni bilo tebi namenjeno.....

prej nikoli nisem imela teh težav, sedaj so se pojavile v nosečnosti, no mogoče pa bom imela srečo.....

clock-img

14.08.2008, 13:40

clock-img

Dashenka

pencil-img

1482

Torej, če te živec ne zafrkava preveč, ti kar pojdi na jadranje.

Mi si drugačnega dopusta sploh ne znamo predstavljat. Samo pazi, da boš popila dovolj tekočine. Ker na barki vedno piha se ti kaj hitro zgodi, da popiješ premalo tekočine.

Potem pa prosim poročaj, kako ste se imeli.

clock-img

14.08.2008, 13:51

clock-img

Dušk@

pencil-img

33

IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Torej, če te živec ne zafrkava preveč, ti kar pojdi na jadranje.

Mi si drugačnega dopusta sploh ne znamo predstavljat. Samo pazi, da boš popila dovolj tekočine. Ker na barki vedno piha se ti kaj hitro zgodi, da popiješ premalo tekočine.

Potem pa prosim poročaj, kako ste se imeli.



veš da ti bom.....mi2 si včasih tudi nisva znala predstavljati dopusta brez jadranja, potem sva začela graditi hiško, letos pa sva te našla čas za jadranje in to s fantastično skupino.

clock-img

05.10.2008, 17:53

clock-img

Dušk@

pencil-img

33

Dashenka, kot sem ti obljubila, da ti bom povedala......imela sem se enkratno, moram rečt, da je bilo z mano še najman težav. Slabo mi ni bilo popolnoma nič, vsi so pazli na mene......sicer pa če bo vse po sreči, gremo na jadranje kar naslednjo leto junija.

Lp, Dušk@

clock-img

20.04.2009, 11:50

clock-img

mulica

pencil-img

54

Jaz sem si pa za letos splanirala 1-mesečno jadranje, kakor daleč bi pač prišla. No, zgodilo se je, da bo tisti mesec tekel 6. mesec moje nosečnosti. Ta enomesečni dopust pa bi potekal konec julija in del avgusta. Torej bo kar vroče.
malo me skrbi, nevem, mesec dni je kar veliko, medtem se lahko marsikaj zgodi, po drugi strani pa je 6. mesec še zelo kmalu in če bo do takrat potekalo vse v redu in pod pogojem, da pazim, da mi ne bo preveč vroče ipd .... ne bi smelo bit nič narobe. Kaj menite?

clock-img

20.04.2009, 14:30

clock-img

Chebellca

pencil-img

333

Sem v 28t nosečnosti in do sedaj sem bila vsak mesec vsaj en vikend na barki, brez problemov! Res pa je da me je malo strah, da se zaradi rukanja pri plutju, sploh če je morje malo vzvalovano, zdaj proti koncu ne bi sprožili kakšni popadki...sicer bo pa zadnji daljši dopust junija in še to ne bova z mojim plula dlje kot uro do dve uri ven iz marine, ravno do Kornatov. user posted image
Kar se pa tiče jadranja za en mesec, bi me bilo malo strah in nikakor ne bi plula zelo daleč od obale, nikoli ne veš kaj se lahko pripeti

clock-img

21.04.2009, 11:45

clock-img

mulica

pencil-img

54

chebellca, si dobila moj zs? neki štrika ...

clock-img

21.04.2009, 16:59

clock-img

*chance*

pencil-img

136

Uživajte v nosečnosti, ne obremenjujte se z mnenji drugih temveč delajte tisto kar vam paše in tisto kar vas veseli,...user posted image  
Vsaka je stara dovolj, da zna sama presodit kakšno (ne)nevarnost ji predstavlja kateri od hobijev oz. aktivnosti... 

Tako da uživajmo v nosečnosti user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.04.2009, 07:55

clock-img

Chebellca

pencil-img

333

Mulica nič nisem dobila na ZSuser posted image

clock-img

24.04.2009, 09:34

clock-img

mulica

pencil-img

54

chance* , jaz se čisto nič ne obremenjujem z drugimi, samo res ne vem, kaj se v 6 mesecu "sme" in "ne sme" .user posted image  ..se pravi, ali gre takrat lahko kaj narobe in je zaradi tega dobro biti blizu doma, ali pa je takrat nekako bolj varno obdobje.
Kar se tiče počutja na barki je to seveda čisto moja stvar in bi že posrkbela, da bi mi bilo dobro in da ne bi to predstavljalo nobene nevarnosti v smislu poškodbe ipd. Kakorkoli, pa to pomeni, da bi bila lahko v določenem trenutku tudi več kot 6 ur stran od bolnice ... to mi ni čisto jasno ...

clock-img

04.05.2009, 20:01

clock-img

FLASK_A

pencil-img

10584

men je blo slabouser posted image

_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

clock-img

19.05.2009, 23:01

clock-img

giotti

pencil-img

1675

Mene fant ne pusti na jadrnico, ker lahko zelo, zelo hitro padeš. Če ste malo več jadrale, veste, kako res je to. Predlagam, da skenslate. Če pa ne, pa srečno user posted image Drugače pa ful razumem željo, ampak pri meni je fant šefe, tako da sploh nimam kaj sanjati o jadranju letos user posted image

< Sporočilo je popravil giotti -- 19.5.2009 23:04:52 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem