cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

noce vec piti iz steklenicke

clock-img

30.08.2008, 12:11

clock-img

romys

pencil-img

16

Pozdravljene,
moja skoraj 4 mesecna hci noce vec piti iz steklenicke user posted image . Imam Aventovo steklenicko in tudi Aventovo dudo, mleko je pa moje. Mleko si izcrpam zjutraj, ker ga imam zjutraj veliko in ji ga nato zvecer ponudim, in sicer ravno zato, da se navadi piti iz steklenicke. Vec kot 2 meseca je bilo vse ok, zadnjih nekaj dni pa nikakor vec. Sploh noce vec. Imate kaksne izkusnje s tem? Nekaj sem ze zasledila tukaj na forumu, da je morda krivda v steklenicki?? user posted image  Po eni strani upam, da je to, in da nama bo z drugo steklenicko spet uspelouser posted image

Hvala za odgovor in LP

clock-img

30.08.2008, 18:51

clock-img

Anonimen

Kaj pa če se potrudiš in dojiš vse obroke na dan? Je zlata vredno.user posted image

clock-img

30.08.2008, 19:39

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

Če je že 2 meseca pila normalno iz teh istih stekleničk in po teh istih cucljih, po mojem ni problem v stekleničkah oz. cucljih, temveč mora punčko nekaj "matrati" - mogoče ima kakšne prebavne težave, mogoče preboleva kakšno virozo,... Dvomim, da bo menjava cucljev oz. stekleničk uspešna. Našo bi to zagotovo še dodatno zmedlo. Predlagam, da malo počakaš, da boš videla, če se bo stanje samo popravilo, sploh če jo itak lahko nahraniš tudi z dojenjem (vsaj nekaj).

Sicer pa, tudi pri nas je bilo že večkrat tako, da je zavračala mleko. Ker ima naša pupa ful rada vodo, smo ji takrat vedno ponujali vodo, da je vsaj pila, in to je vedno sprejela, tako da smo vedeli, da ni stvar v cucljih.


_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

clock-img

30.08.2008, 19:41

clock-img

Tisana

pencil-img

1164

Aja, še to sem pozabila: če boš opazila, da je tudi slabše razpoložena in če se ti bo zdelo, da izgublja na teži, nikar ne oklevaj z obiskom pediatra. Tam ji bodo na krvi ugotovili, če gre za virozo oz. kaj je posredi.

_____________________________

V mladosti zamujenih norosti ne more nadomestiti vsa modrost starosti. (Bertrand Russel)

clock-img

31.08.2008, 08:44

clock-img

romys

pencil-img

16

Hvala za odgovor user posted image  Vceraj sem ji kljub vsemu kupila novo steklenicko in je celo malo popila in to brez joka. Nisem opazila nobenih znakov, da bi jo kaj matralo, saj ko jo dojim, je normalno. Tudi sicer nisem opazila nobenih sprememb, ki bi kazale, da je z njo kaj narobe. Upam, da je to zavracanje steklenicke samo prehodnega znacaja user posted image

clock-img

31.08.2008, 09:21

clock-img

romys

pencil-img

16

IZVIRNO SPOROČILO: Didlinaa

Kaj pa če se potrudiš in dojiš vse obroke na dan? Je zlata vredno.user posted image


Sej jo samo dojim user posted image . Zvecer ji dam steklenicko zato, da se pac navadi pit iz steklenicke; potem jo pa tudi se podojim. Steklenicka je bolj zato, da ce bi morala kdaj kam it, da ji da lahko se kdo drug od domacih jesti.... Mi je tako pediatrinja svetovala, da jo je fajn tudi na steklenicko navadit, saj nikol ne ves....

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem