cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nočno dojenje 7- mesečnega

clock-img

04.06.2008, 20:32

clock-img

glaser

pencil-img

32

Lepo pozdravljeni!

Zanima me kaj mislite ali 7- mesečni sin potrebije dojenje ali ne več ali je zgolj iz navade. Pribljižno ob 19 30 poje GOST obrok (110 ml) in zatem ga še malo dojim. Ob 20 ga dam spat. Zbudi se ob 00 h- dojenje in zopet ob 5h dojenje. spanje nekako  do 6 30.

Zanima me ali mislite da je res lačen? Kako pa je pri vas?

Lp

clock-img

04.06.2008, 20:38

clock-img

Anonimen

Pa ne vem. Naš ima 8. mesecev in ga še vedno dojim 1-2x na noč. Včasih tudi večkrat. Ko mu gre kakšen zobek, potem je nočno dojenje bolj pogosto. Pa saj se podoji in hitro zaspi nazaj. user posted image

clock-img

04.06.2008, 20:44

clock-img

Blejka26

pencil-img

1798

midve se tud dojiva..mislim da otrok ni lačen ampak se samo crklja

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

clock-img

04.06.2008, 21:05

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Mogoče je tudi žejen. Moja je bila 7 mesecev stara ravno sredi največje poletne vročine in verjamem, da je bila žejna. Kmalu pa je postalo le še crkljanje. Ali pa se dovolj ne naje zvečer.

clock-img

04.06.2008, 21:18

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

nevem...moj je od 3.-7m spal 11 ur brez dojenja, pol pa se je kr naenkrat začel zbujat in dojit tudi 2x na noč. tako da je sigurno lačen ali žejen-kljub temu, da čez dan ful poje in pred spanjem po navadi 200ml GH pa še podojim ga

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

04.06.2008, 21:33

clock-img

ThinkPink

pencil-img

915

Dokler sem jo dojila, se je zbujala ponoči na 2-3 ure za dojenje. In tudi sedaj, ko pije AM se ponoči še enkrat zbudi za flaško in spije celo do 200ml ponoči, tako da je že lačna. Ne vem, si poskušala dati npr. čaj, dudo in če ni pomagalo, bo že lakota.

clock-img

05.06.2008, 07:14

clock-img

sanosan

pencil-img

409

Moj prvi user posted image  se je začel bolj pogosto dojit ponoči takrat, ko sma čez dan večinoma jedla gosto hrano. Mislim, da je zaradi pomanjkanja mlečnih obrokov čez dan, le-te nadomestil ponoči. Je pa minilo takrat, ko sma dokončno prenehala z dojenjem (pri 15 mesecih) in od takrat naprej lepo spi ponoči in ne potrebuje nobene flaške ali kaj podobnega. Le lani poleti, ko je bila takšna vročina, je ponoči parkrat zahteval vodo.

clock-img

05.06.2008, 07:18

clock-img

mika

pencil-img

6485

Ko je naša bila toliko stara je bilo poletje in se je večkrat ponoči dojila. Imela sem jo zraven sebe, tako da mi ni predstavljalo napora. Nočno dojenje je trajalo so 13mes.
Očitno je bila žejna, ker dvomim da bi se hotla cartat ob treh ponoči, ko pa je spala zraven naju.
Tudi sedaj pri 3, 5 let se včasih zbudi in pije.

clock-img

05.06.2008, 07:46

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.06.2008, 12:44

clock-img

mehurčica

pencil-img

3735

Moja se tudi ponoči pri 7,5m še doji. Danes na 2 uri, včeraj pa le 2x v celi noči. Danes bi ji mogoče lahko dala samo dudo, ampak včasih ponoči sploh ne vem kaj delam in sem si jo kar podzavestno dajala ob sebe.user posted image Po moje so včasih žejni, včasih pač lačni, če čez dan ne pojejo zadosti.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

clock-img

05.06.2008, 15:12

clock-img

petrika

pencil-img

66

Meni je med.sestra rekla, da pri 4 mesecih ne potrebuje več nočnega obroka. Tako sem jo počasi kar odvadila. Zdaj je stara 7 mesecev in že kakšna 2 meseca se ponoči ne dojiva. Pa ji nič ne manjka. Če se slučajno zbudi, ji dam dudo in ji dam roko, da me začuti in zaspi nazaj. Moje mnenje je, da potrebuje več nočnega dojenja. Če pa otroka navadiš ponoči piti čaj, je pa še slabše, ker poznam par primerov, ko so se potem kar naprej prebujale ponoči, ker je otrok želel piti.

clock-img

05.06.2008, 18:09

clock-img

annie

pencil-img

1049

Mi bomo čez dober teden stari 9m, pa se še čez noč 1x dojimo. Včasih, ampak bolj redko pomaga duda, če ne pa joška user posted image

clock-img

06.06.2008, 14:12

clock-img

ninocka

pencil-img

3080

MI se tud podojimo ob cca 8ih zvecer, pa potem enkrat med 23-1, pa pol do 6:30 se 3x.

Se pa zgodi enkrat na 3 tedne, da se ponoci podoji samo 1x. Jupii user posted image !!!! Odstevam dneve do te noci user posted image  

_____________________________

Never argue with an idiot. They drag you down to their level and beat you with experiences.

clock-img

08.07.2008, 21:45

clock-img

tonja

pencil-img

1112

Moj pa je star 11 mesecev pa se zbuja na 1.5 ure ali največ na 3 ure in ga dam k prsim pa vedno zelo vleče, tako da očitno potrebuje tekočino - morda pa je le stvar navade, da se je navadil ponoči piti user posted image

clock-img

12.07.2008, 10:52

clock-img

lorch

pencil-img

685

Moja je stara 7 mesecev in že kar lep čas se ponoči ne dojiva, včasih se zbudi in ji dam malo vode, včasih pa še to ne. se mi zdi, da se zbudi če je  žejna, ker je le malo bolj vroče in otroci potrebujejo tekočino.

_____________________________

2.12.2007 smo postali družina.
15.1.2011 se je družina povečala.

clock-img

12.07.2008, 12:00

clock-img

buček

pencil-img

143

rabi? ma lej naredi po svoje... mi smo stari 8,5m in se ne dojimo več. sedaj se zbudi okoli 6h in jo takrat podojim in nato spi do 8h. Ko sem bila v razvojni mi je P rekla da ni potrebe po dojenju v tej starosti iz stališča hranjenja in zato lahko prenehamo dojiti... pa sem probala eno noč(se je včasih zbujala tut po 5x za dojenje) sem ji dala za popit vodo ko se je zbudila...in naslednjo noč se je zbudila samo 3x in potem po 2x sedaj pa včasih 1x včasih pa prespi noč... 

jaz sem probala to zato ker se je res pogosto zbujala in potem še teško nazaj zaspala. sedaj pa sva obe naspana za dnevne dogodiščineuser posted image

   

< Sporočilo je popravil buček -- 12.7.2008 12:01:46 >

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem