cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nočni obroki

clock-img

04.06.2008, 15:06

clock-img

KRTR

pencil-img

134

potrebujem nasvet, kako otroku zmanjšati obroke. moj sonček je star 1 mesec in še ima vedno 8 obrokov po 90 ml ( aptamil). Ko gledam te raspredelnice na navodilih, piše da mora imet pri 1 mesecu 5-6 obrokov po 120-150ml)...kako doseči te zapise?

lp
j

clock-img

04.06.2008, 15:27

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

pa saj niso vsi otroci po jusu??!!!!

90 ml skupne mešanice ali vode + mleko... je razlika :=))))

poskusi mu naštimat 120 vode + 4žličke in boš videla koliko popije.......mogoče je 90 ml skupne mešanice res premalo....

clock-img

04.06.2008, 16:01

clock-img

KRTR

pencil-img

134

sem mu že probala ( no mešama 90 vode + 3 žličke) pa ne poje več kot 90 ml...saj me toliko ne motijo tile obroki, amapk mogoče to, da preveč jeuser posted image

clock-img

04.06.2008, 16:24

clock-img

sandra85

pencil-img

5983

ni nobenega pravilnika!
moj je imel do 3. meseca 12 obrokov dnevno, pa mi je bilo vredu, samo da je bil on zadovoljen!

šele pri 7m si je ustvaril nek ritem hranjenja


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

clock-img

04.06.2008, 16:25

clock-img

malamanja

pencil-img

61

Pač je večkrat pomalemuser posted image .
Čez čas bo naenkrat pojedel več ml mleka, čas med obroki pa se bo daljšal.
Moja tamala je tudi prve mesece jedla tako pogosto, nekje cca. na 3 ure.

_____________________________

....

clock-img

04.06.2008, 16:32

clock-img

Majabo

pencil-img

553

ne trudi se doseč zapisov, otrok ve koliko rabi
pri nas imamo pri 3 tednih 10-12 obrokov na dan, dojenja sicer, pa vseeno, tudi jaz bi raje videla da bi bilo pol manj user posted image

clock-img

04.06.2008, 20:25

clock-img

KRTR

pencil-img

134

hvala , ne bom se več obremenjevala s temuser posted image hvala...upam samo da se ne bo preveč redil ali zredil!!!

lp
j

clock-img

04.06.2008, 23:05

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

05.06.2008, 17:02

clock-img

KRTR

pencil-img

134

kot sem napisala, sma imela danes z malim pregled in me je šokiralo, ker se je zredil za 1880g in zrastel za 7cm ( star je 5 tednov)....user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem