cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

noče hrane

clock-img

01.08.2008, 09:18

clock-img

KRTR

pencil-img

134

mali je sedaj star 3 mesece in ima 7100g in 63 cm. Pediatrinja mi je rekla da ni predebeli , je pa na zgornji meji!!! sedaj pa se nama je začelo dogajat, da enostavna flaško zavrača.... ot, da mu ni do mleka, pil bi samo čaj!  Nevem, kaj naj naredim?  lp
j

clock-img

01.08.2008, 10:24

clock-img

nara123

pencil-img

98

Pomoje je to od vročine tudi nam nepaše jesti.Naša pikica včasih je včasih bi pa tudi samo pila čaj,stara je dva meseca.Jaz ji kar večkrat ponudim mleko pa kar gre.Sicer pa dokler mali napreduje se ne sekirat preveč.user posted image  

clock-img

01.08.2008, 12:24

clock-img

KRTR

pencil-img

134

mogoče res....saj ma dovolj kilogramov....ampak taku hudo se mi zdi, ker si potem vedno mislim, da je lačen!!!!  večkrat poskušama...itak ne poje več ko 90 ml!!!!


clock-img

01.08.2008, 13:12

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Verjetno je od vročine. Moja že od začetka v vročini manj je in raje pije.
Če se lepo razvija, ni nobene skrbi. Imajo tudi obsobja, ko včasih pojejo več, drugič manj.

clock-img

01.08.2008, 14:31

clock-img

KRTR

pencil-img

134

če povem po pravici, me malo skrbi zaradi tega,ker mi je prvi sin , ko je bila star 3mesece in pol kar naenkrat začel zavračati mleko in ga sploh nio hotel. Tako da sem ga morala začet hranit kar po žlički z raznimi kašičami.,ker ko sem mu ponudla mleko, mu ja kar gor poganjalouser posted image user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem