cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nikoli dobra

clock-img

11.10.2005, 20:49

clock-img

Anonimen

Zdravo punce!

Uh, kako me že jezijo fantovi starši in brat! Za njih nikoli ne bo dovolj dobro karkoli naredim, če pa nič ne naredim pa zopet ni v redu! A ne znajo pokazati vsaj nekaj malo dobrega?! Sej nisem samo jaz tako malo vredna pri hiši, tudi moj fant ne seže do kolen mlajšemu bratu (je mlajši 3 leta). Ta mali je vse oh in sploh, kar on naredi je vse z tako dobro, odlično,...v resnici pa je največji hinavec (ta se pa res obrača po vetru!).
Uh, sem jezna na njih, kako rada bi jim dala kontra, pa potem vem, da bom takšna kot oni...tako, da lahko samo upam, da bova čimprej na svojem.

A je še katera imela podoben primer in kaj narediti, da bo čas dokler bomo bivali pod isto streho vsaj približno znosen?

LP

clock-img

11.10.2005, 21:24

clock-img

mamči

pencil-img

1722

Po moem je še najboljše, da nič ne nardiš- ker če bos strogo nastopila boš slabša od njih pa še bedno se boš počutila.Če se lahko diplomatsko pogovoriš bi bilo še najboljše- ampak predvidevam, da tud kritike na lasten račun ne prebavijo dobro. Če pa maš energije se tudi ti začni obračat po vetru, če boš zmogla... Je pa h, da delajo take razlike primitivci, pomisli kak hudo mora bit šele tvojemuuser posted image

clock-img

11.10.2005, 21:34

clock-img

Marogica

pencil-img

10594

Če v nobenem primeru ni nič v redu-torej če kaj narediš ali nič, je najbolje, da res ne narediš nič, pa koristiš energijo zase. Kritike bodo padale v vsakem primeru, potem vsaj veš zakaj. Ker nič ne narediš.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

clock-img

11.10.2005, 22:06

clock-img

kapica

pencil-img

5103

Jaz tudi mislim da nima smisla kaj govoriti in se prepirati. Poskusi se drzati cimbolj za sebe, da se ne obremenjujes prevec. Skozi eno uho noter, drugo pa ven.
Jaz se v taksnih primerih drzim govora " druzbe ne mores spremeniti, samo ti lahko sebe spremenis".

Pa cimprej ven od tam!
Veliko srece!

_____________________________

Sedaj nas je pa pet!

clock-img

11.10.2005, 22:09

clock-img

elizabeta p

pencil-img

452

Strinjam se s kapico. Čez eno uho noter, čez drugo ven. Pri nas je bilo isto, pol sva jih pa ignorirala, je bilo pa boljše. Ker če sva pa kaj rekla smo se šli pa 3
dni tiho mašo-pa ne z najine strani.

clock-img

11.10.2005, 22:29

clock-img

Gina

pencil-img

12402

Kaj pa vem, če te kritizirajo za vse, kar narediš, pač ničesar več ne naredi. Nikar se ne dokazuj, ker se ne moreš dokazat.  Če tudi tvojega ne marajo, potem je to še kar ok zate, čeprav se čudno sliši. Ampak moja bivša tašča, za katero tudi ne bi bila nobena dobra, je še moža ščuvala proti meni. Pazi, če to dela. Slej ko prej se začne tisti, ki mu nekdo govori čez tebe, spraševati, če vse to le ni res. In potem se sprašuješ, zakaj se čudno vede do tebe, preden ti kapne, da je tašča nekaj spet mimogrede rekla v smislu: tale tvoja pa nikoli ne pometa pred hišo, moraš vedno ti, revček.....pa drugič: čudno, kako nikoli ne zna kuhinje v redu držat, bogi, da moraš v takem živet......pa tretjič: a res mora otroka toliko obleči, zato pa je toliko bolan....pa spet: a samo zelenjavo ti kuha, a misli, da se od tega da živet, na sinko, sem ti prinesla klobaso, da boš sit....in v tem smislu vsak dan.

Jaz bi šla takoj v podnajem, ker sta taka tašča in tast ogromno pripomogla k temu, da sva se midva z (bivšim seveda) možem kregala. Samo mogče tvoj ni tak, in tvoja tast in tašča ne taka. Samo sliši se mi pa podobno.

clock-img

12.10.2005, 07:36

clock-img

mojamura

pencil-img

5505

lepo stisni ''tipko'' ignor, in si misli, ko vas j...

Sebe pa probaj čimmanj obremenjevat s tem, vem pa, da lažje rečeno, kot storjeno.

clock-img

12.10.2005, 07:51

clock-img

alenkapk

pencil-img

159

Ignoriraj jih, pazi na spletke, pa čimprej od tam!

Veliko sreče vama želim!

clock-img

12.10.2005, 09:45

clock-img

Anonimen

To se vedno skor vsem dogaja.. nic novga..

Neka mesanica ljubosumja, strahu, nedoraslosti in obcutka, da oni niso dovolj dobri.. In ko nekdo pride k hisi ima tudi svoje navade.. in kaksno zadevo naredi drugace.. in tudi ce je bolje.. je za njih slabse.. ker je drugace..

Brez veze.. malo si zazvizgej in dalje.. user posted image user posted image

clock-img

12.10.2005, 10:14

clock-img

Anonimen

jaz sem se enkrat zdrla na brata.. je stal in gledal.. pol sm se pa umirla, pa sma se pogovorila, pa use, in kak tedn je blo mal bolš.. pol je blo pa po starem. zdej pa pač hodva en mim druzga, sam pozdravma se, to je pa tud vse.
na začetku je kr hudo, sam zdej pa kr gledam stran, al si pa mislm svoje.. pa se tolažm d bo bolš k boma na svojem..

clock-img

12.10.2005, 12:43

clock-img

Annny

pencil-img

4837

Svetujem, da z možem popokata kufre in čim dlje stran od te hiše. Upam, da se tudi tvoj mož ni navzel takega obnašanja.
Lp

clock-img

12.10.2005, 12:48

clock-img

baguSka

pencil-img

18631

Siva pot...vodi me...daleč stran...

clock-img

12.10.2005, 14:08

clock-img

Pajaca

pencil-img

2154

Pr nas je podobno. Midva ne veva nič. Bratec ve vse, čeprav dejansko nima pojma o ničemer. Ampak se vse pomenijo z njim in razglablajo in gruntajo in itak nimajo pojma in pol nastanejo cele kolobocije okol tega kako bi kaj nardil pr bajt. Midva se pa reživa. K že zdavnej veva rešitev, ampak ker itak nič ne veva jim nič tud ne poveva. Če pa vprašajo pa poveva.

Tako, da totalno ignoriranje pomaga. Aja smo pod isto streho, sam smo vsak na svojem.

clock-img

13.10.2005, 14:37

clock-img

pupika

pencil-img

2132

Res je naj bodo starejši še ne vem kako dobri, starejši in mladi ne gredo skupaj, vsak ima svoj način življenja in vsak bi rad po svoje živel.
Pri nas smo se kar navadili tega, da je vsak malo popustil in se zaenkrat razumemo lahko rečem odlično. Moj ima večje probleme z mojo taščo kot jaz, vedno se za mene potegne, kadar prideva z možem navskriž. Namreč če bi jaz njej točno tako rekla, kot ji on reče, bi bilo vse v redu, če pa to moj njej reče, pa je že druga pesem.

saj je lepo, ko se tako dobro razumemo, ampak ko bova čisto na svojem bo še lepše. Zaenkrat še nimava user posted image . Saj ćče bi pa že bili otroc, bi bila pa verjetno tudi druga pesem. Saj veste kako so babice, saj s tem ne mislijo nič slabega, one bi rade pomagale, nam pa gre to na živce.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem