cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ni mi do seksa

clock-img

24.09.2008, 17:40

clock-img

barbaramtz

pencil-img

6

se je se kateri zgodilo, da je po porodu izgubila zeljo po seksu? zacelo se je nekako dva meseca po rojstvu sinka, zdaj bo pa star ze pol leta in se zmeraj ni filinga. sem se mogoce prevec skoncentrirala na otroka? ima se katera tako izkusnjo?

LP!

clock-img

24.09.2008, 18:27

clock-img

diduska

pencil-img

106

Pozdravljena,

pri nas je zadeva ravno obratna in mojemu možu ni bilo do seksa, ker je imel preveč dela z našo princesko...

Kljub temu, da imam še zdaj bolečine, 9 in pol mesecev po porodu sva našla ritem in imava redne odnose...je veliko pomagala kamasutra, da sva malo popestrila. Je pa veliko odvisno od tebe, zato ne pusti, da bi se vajin odnos ohladil. Probaj, pa boš videla, če je še vedno strast.

Lp, D


_____________________________

Otroci se vas ne bodo spominjali po materialnih dobrinah,ki ste jim jih oskrbeli,
temveč zaradi občutka, da jih cenite.

clock-img

25.09.2008, 14:54

clock-img

žanai

pencil-img

176

Ojla!
Jaz tudi nimam kake pretirane želje... možek pa bi po večkrat na dan. user posted image  Je krasen mož in očka, zelo se imava rada in počasi sem dojela, da on sex potrebuje tako kot hrano.  user posted image  Mora dobit tisto svojo dozo.
Sem mu razložila, da meni trenutno ne paše tako pogosto kot njemu.
No, pa sva naredila en kompromis... probava user posted image  vsaj vsak drugi dan, takoj ko otroci zaspijo (3 leta in 4 mesece), kasneje sem preutrujena in grem kmalu spat.
Pa še tako sva se zmenila, da imava v glavnem hitri sex, če pa mi zapaše več, pa si vzameva tudi kako urico... takrat me razvaja na 100 in en način (mi vrne za vse tiste hitre sexe nazaj user posted image ).

No, enako je bilo, ko sem dojila najinega prvega otroka. Ob koncu dojenja so se hormoni spet uravnovesili in sva spet slončkala po starem. Tako, da se ne sekiraj preveč. Če je v vajinem odnosu vse ok, se bo želja kmalu vrnila.
Pogovorita se in se zmenita kako bosta zadevo uredila. Porod je naporen za žensko, skrb za družino in dojenčka še bolj... a ne pozabi: nisi samo mama ampak tudi žena možu, ki ga imaš rada. Ko pridejo otroci, ženske svoje moške pač zapostavljamo in so potem užaljeni in nas pogrešajo. Počasi bosta spet morala najti čas samo za vaju.

Saj bo, življenje je lepo. Izkoristimo ga.

clock-img

01.10.2008, 20:51

clock-img

Ayo

pencil-img

1607


IZVIRNO SPOROČILO: žanai

Ojla!
Jaz tudi nimam kake pretirane želje... možek pa bi po večkrat na dan. user posted image  Je krasen mož in očka, zelo se imava rada in počasi sem dojela, da on sex potrebuje tako kot hrano.  user posted image  Mora dobit tisto svojo dozo.
Sem mu razložila, da meni trenutno ne paše tako pogosto kot njemu.



Tako je/bilo isto pri nas.
Pri meni so bili krivi hormoni...in dojenje...manj sem dojila, bolj sem bila voljna...no, tako da slej ko prej se vse povrne na prvotne tirinice. Vazno je, da se s partnerjem pogovorita - lepa beseda lepo mesto najde. user posted image

_____________________________

"Stecimo kam, stecimo stran, stecimo v svet sanj.
Za vse, prav za vse je prostor nekje, kjer trate se zelene."

Gabriel, 20.12.07 (54cm, 4540g)
Ilaria, 07.08.09 (51cm, 4050g)

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem