cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ni menstruacije

clock-img

29.07.2008, 19:29

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

Tri mesece po porodu sem prvič dobilauser posted image . Potem sem jo imela dvakrat. sedaj bi jo mogla dobit tretjič in ne duha ne sluha o user posted image . Zamuja mi že tri tedne, ampak noseča nisem, ne po občutku, ne po testih (sem naredila že 4), ker res ne bi rada da bi spet zibali, bi blo mal prehmal. A bi mogla, k ginekologu, al kar lepo počakam, da bo?

clock-img

29.07.2008, 20:24

clock-img

Naja30

pencil-img

9878

Po porodu lahko traja nekaj časa, da se cikel spet uravna.

clock-img

29.07.2008, 21:12

clock-img

Vrtnica79

pencil-img

6377

Se strinjam z Najouser posted image

_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

clock-img

30.07.2008, 07:55

clock-img

gbranka

pencil-img

104

a mogoče dojiš?

_____________________________

lp
Branka

clock-img

30.07.2008, 08:37

clock-img

Sandra*

pencil-img

1726

ja dojim

clock-img

30.07.2008, 09:36

clock-img

N.SI

pencil-img

194

Morda počakaj še malo, ker kot so predhodnice napisale, nekaj časa traja, da se uredi... Sicer pa ne odlašaj s pregledom... je moja kolegica mislila, da se bo "uredilo" pa po 5-ih letih dobiva neke čudne zmazke v še bolj čudnih intervalih... je sedaj na zdravljenju, saj že 5 let nima "normalne" menstruacije (pred tem pa fuuul močno, bolečo).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem