cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nevestino spodnje perilo?

clock-img

21.05.2010, 10:26

clock-img

maktub

pencil-img

659

more bit obvezno belo?...namreč vse bova imela belo rdeče in sem se azgledala v ene rdeče brazilke?..ženin pa bi imel črne boks.z rdečo elastiko?..mislite da greva lahko v ta nakup ali je boljse da mam belo oz. smetanasto

clock-img

21.05.2010, 10:37

clock-img

donat

pencil-img

359

to je tvoja odločitev, kakšne barve boš imelauser posted image

danes ni pogoj da moraš imeti belo, vendar pa je tradicionalno;)

clock-img

21.05.2010, 10:40

clock-img

Andre

pencil-img

122

Ma je čisto vseeno, kakšno je, le da se vidva v tem dobro počutita. Le to glej, da ne bo kukalo iz oziroma preko obleke, ker to bi znalo grdo zgledati. Perilo bosta videla le vidva (predvidevam user posted image ), zato imejta takšno, ki je vama všeč.

clock-img

21.05.2010, 15:30

clock-img

emibu

pencil-img

1306

pomoje imaš tudi lahko rdeče,samo če bo kakšna oblekice brez veliko podlage spodi bi se znalo use čez videt kar pa z amoj okus nebi bilo ok..

Srečno.

clock-img

21.05.2010, 21:38

clock-img

babylove

pencil-img

2473

Ne pozabi na modro! Takole pravi rek:

Something old, something new, something borrowed, something blue.

clock-img

21.05.2010, 21:40

clock-img

bubu_bibi

pencil-img

611

IZVIRNO SPOROČILO: maktub

more bit obvezno belo?...namreč vse bova imela belo rdeče in sem se azgledala v ene rdeče brazilke?..ženin pa bi imel črne boks.z rdečo elastiko?..mislite da greva lahko v ta nakup ali je boljse da mam belo oz. smetanasto



Jaz sem imela modro (pravo blue) perilo, ker sem tako želela. Če bi ti rada rdeče, jaz ne vidim razloga, zakaj ga ne bi imela... user posted image

clock-img

22.05.2010, 07:12

clock-img

Splišni

pencil-img

2373

Ne to pa ne!

On ima lahko take:

user posted image

< Sporočilo je popravil Splišni -- 22.5.2010 7:13:50 >

clock-img

24.05.2010, 15:20

clock-img

Martinčka

pencil-img

1271

ah seveda lahko imaš gor kar želiš... mislim da glede perila sploh ni nekakšnih tradicionalnih zapovedi ampak preprosto izhaja "pravilo" belega spodnjega perila iz klasičnega razloga: da se ne vidi čez belo obleko.. ker če je obleka tanjša ali pa je korzet narejen na milimetre se zna kaj pokazat skozi obleko.. v kolikor teh problemov pri obleki nimaš je perilo čisto tvoja osebna izbira... navsezdanje se moraš ti dobro počutiti in ne vidim razloga zakaj bi se silila z nečim kar ti ne odgovarja!? tako da kar pogumnouser posted image

clock-img

24.05.2010, 17:13

clock-img

sazi

pencil-img

5175

IZVIRNO SPOROČILO: babylove

Ne pozabi na modro! Takole pravi rek:

Something old, something new, something borrowed, something blue.



Zato pa sem jaz imela svetlo modro perilo, ki sem ga dobila na dekliščini.

clock-img

24.05.2010, 21:39

clock-img

valči

pencil-img

2344

Jaz sem imela belo perilo in modro podvezico.Še danes mi je žal,da sem jo svakinji posodila,ker je nisem dobila nazaj.Jo je njen gost dobil na igriuser posted image
Priporočam nekaj starega,nekaj novega,nekaj modrega,nekaj sposojenega.Tako sem jaz neredila.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

clock-img

29.05.2010, 18:23

clock-img

posastka

pencil-img

16

jaz tudi mislim, da imaš lahko rdeče perilo
odvisno je samo od obleke, ki jo imaš, da se ne vidi skozi, drugače je pa čisto tvoja odločitev

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem