cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

neredna menstruacija po porodu?

clock-img

14.02.2011, 17:22

clock-img

nusi

pencil-img

1833

Eno vprašanje user posted image . Pred dobrim mesecem, ko je bil tamal star skoraj 8 m, sem dobila prvo menstruacijo po porodu, ki sicer ni bila tako močna, kot sem bila vajena od prej. Glede na dolžino cikla pred nosečnostjo bi jo morala dobiti pred 6 dnevi, pa je ni od nikoder user posted image . Ali je to pogosto, da je na začetku neredna? Še vedno tudi dojim, vendar bolj malo.

clock-img

14.02.2011, 17:23

clock-img

nusi

pencil-img

1833

O joj user posted image , sem pod napačnim sklopom postavila vprašanje. Sorry user posted image

clock-img

15.02.2011, 09:42

clock-img

katra55

pencil-img

1970

Jaz sem prvo dobila 10 tednov po porodu, drugo pa z 6 dnevno zamudo. Pomoje se cikel še uravnava.

clock-img

15.02.2011, 10:09

clock-img

Lantea

pencil-img

362

Po moje je čist normalno, da je neredna. Jaz sem na primer dobila prvo en mesec in pol po porodu, zdaj drugo pa 7m po porodu. Malo se še dojiva (1-2x na dan).

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem