cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

neredna menstruacija po porodu???

clock-img

29.11.2007, 11:49

clock-img

anita1984

pencil-img

114

me skrbi.... user posted image  bo stata 4 mesece.od poroda sem bila bolana samo 1x (tisto krvavitev v bolnici, ki traja kr dolgo ne štejem).vglavnem od takrat sem bila bolana samo 1x in še to bol malo.opazila pa sem da sem imela približno 5 dni rjav izcedek tako kot na začetku nosečnostiuser posted image test sm naredila, vendar negativenuser posted image  pa še to:še dojim   a je možno, da so neredne user posted image  po porodu???

clock-img

29.11.2007, 11:52

clock-img

madejka

pencil-img

3926

Jaz sem tud zdaj 4 mesece po porodu pa sem imela 2x menstruacijo, pa še to full švoh. In niti približno ni redna! SO včasih rekli, da če dojiš je sploh ne dobiš... pa nekak ne drži glih to pri vsehuser posted image
Po moje ni nič narobe s tabo!


_____________________________

soooonček je, soooonček

clock-img

29.11.2007, 12:07

clock-img

neja24062007

pencil-img

557

jaz sem dobila prvega user posted image  od M, 2 meseca po porodu in sem imela M dejansko 1,5 meseca non stop. Sem mislila, da se mi bo zmešalo, jap tile hormoni ga biksajo user posted image user posted image user posted image . Zdaj se mi je pa uredila normalno je pa kar 3 mesece skoarj trajalo, da je prišla na prave-stare tirnice

clock-img

30.11.2007, 22:20

clock-img

MADMAX

pencil-img

215

jaz sem M dobila 3 mesece po porodu, prvi izcedki so bili res drugačni sedaj  pa M dobivam vsaki drugi mesec traja tja od 4-6 dni.
lp

clock-img

02.12.2007, 13:42

clock-img

massylou

pencil-img

539

Meni je poporodna čišča trajala 5 tednov. Potem 2,5 meseca mir, sedaj pa že tretjič na 1,5-2 meseca.
Nazadnje sem se že mal ustrašla, da bo še eno dete, pa sta bla 2 testa -

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem