cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ne več Lune - 60. dan

clock-img

05.11.2005, 15:26

clock-img

mojchka

pencil-img

300

Ohoj,
danes škrob...
Za kosilo je bila moja ljuba jota, za včerjo pa tisto lepo vijola zelje s fižolčkom, mmmm.
Danes imam občutek, da sem nekam napihnjena.
Sicer pa me moje telo kaznuje za vsak greh. Po prekrških me namreč neznosno napenja... fuj!!!

_____________________________

LP
mojca

clock-img

05.11.2005, 15:28

clock-img

Anonimen

Prdn, mojčka, prdnn user posted image

Moja stara mama je vedno rekla, če je kdo jamral, da ga trebuh boli: Prdni! In je delalo. Jaz še danes to sinu rečem vsakič, ko pravi da ga tjebuscek boli user posted image

clock-img

05.11.2005, 15:37

clock-img

Anonimen

U, dobra fora, to si moram pa zapomniti, ker Tiborja zadnje čase kar precej trebušček boli.user posted image  
Moj stara ata pa je vedno rekel, bolje en prdec kot sto zdravnikov.
Jaz ima  danes OH, makarone sem jedla že dvakrat. Prvič za kosilo, drugič pa za poobedek, kakšno uro po kosiluuser posted image .
Za večerjo bo pa ... uganita kaj? Ja makaroni!!!! Jih je še toliko ostalo, pa dobri so, pa se mi zdi, da je bolje jesti to kot sladkarije. No ja, kakšen moto piškot mi tudi ne uide.

clock-img

05.11.2005, 15:58

clock-img

mojchka

pencil-img

300

ja, ja, to!!!
To je tudi moja nona vedno govorila: ko boš trikrat prdnila, bo bolje!

Sicer pa mi je pred kratkim prijateljica, ko sem potožila, da Tajdo zadnje čase precej boli trebušček, povedala, da je imela ona podobno izkušnjo. In da ji je pediatrinja rekla, da se okrog 4-6.leta razvijajo prebavila (ali kaj od prebavil) in da otroke to pogosto boli in jih napenja.
In zdaj velikokrat res pomaga, če Tajdo pošljem kakat.

_____________________________

LP
mojca

clock-img

05.11.2005, 16:02

clock-img

Anonimen

Kako pametne so bile stare matere in očetje, a ne? Zdaj pa za vsak (ne) prdec k dohtarju <ungabidalakzavijazočmipanegre>

clock-img

05.11.2005, 17:18

clock-img

soncece24

pencil-img

3825

user posted image za prdceuser posted image user posted image user posted image user posted image

jaz sem danes za kosilo jedla pečen krompirček in zeleno solato. Zvečer pa ne vem v kaki obliki bo krompir, verjetno restan, ker grem na abrahama. za jutri pa mi je tašča že obljubila domačo pizzo z zelenjavo. Njami, se že veselim.


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

clock-img

05.11.2005, 23:30

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

eh, jaz sem tudi skapitulirala..user posted image že ves čas jem normalno, pa tudi sladko.. user posted image kljub temu sem shujšala 0,5 kg, tako da je zdaj vse skupaj -7kg (saj ne vem od česa, sem pa kljub temu vesela).. user posted image

clock-img

05.11.2005, 23:31

clock-img

bobek05

pencil-img

2795

moja babica pa pravi BOLJŠE VEN KOT NOT user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem