cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ne razmem...

clock-img

05.06.2007, 23:07

clock-img

malecka

pencil-img

1665

dajte mi razložit kako lahko mi pri ločevalni dieti jemo kruh na beljakovinski dan? user posted image a ne kruh spada pod škrob? user posted image  pa še to kam spadajo semena, pod škrob?user posted image   pa še smetana mi dela preglavice, baje je nevtralna kot solata, ampak je iz mleka a ne?user posted image   se pravi da je pod beljakovine? ma jast več nisem pametna user posted image
po moje je ta dieta samo to da manj poješ, pa gredo kile dol- user posted image  imaš več nadzora nad hrano, in pri dieti nimaš prigrizkovuser posted image . drugače pa vedno nekaj meljemo-prazne kalorije user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.



clock-img

06.06.2007, 07:39

clock-img

srki

pencil-img

9222

Meni tudi marsikaj ni jasno pri teh shujševalnih dietah, ene so res prav obup.

Ne razumem tega, kako govorijo, da je zajtrk najbolj pomemben obrok, pri ločevalni dieti pa le-tega ni. Ah, jaz tudi pravim, samodisciplina pri hrani, pa se vse da!

clock-img

06.06.2007, 07:42

clock-img

Anonimen

Ne razumem tega, kako govorijo, da je zajtrk najbolj pomemben obrok, pri ločevalni dieti pa le-tega ni. Ah, jaz tudi pravim, samodisciplina pri hrani, pa se vse da!



Z ločevalno dieto se da shujšat, saj si vendar pol dneva lačen, potem pa dvakrat ješ, kolikor moreš, pa gre dol. Vmes seveda ni prigrizkov. Pa vsak 4. dan si bolj lačen kot ne, no, ampak shujša, čeprav nekateri za krajši čas user posted image  Ja, res, srki, samodiscipina pa gibanje, to zdaj jaz počnem, če drugega ne, se bolje počutim. Precej bolje.

clock-img

06.06.2007, 07:50

clock-img

puncica

pencil-img

9847

IZVIRNO SPOROČILO: malecka


po moje je ta dieta samo to da manj poješ, pa gredo kile dol- user posted image  imaš več nadzora nad hrano, in pri dieti nimaš prigrizkovuser posted image . drugače pa vedno nekaj meljemo-prazne kalorije user posted image



Točno tako, tudi jaz se strinjam s temuser posted image user posted image , ampak vsak po svoje. Ko mal berem koliko in kaj punce jedo, si misim da ja valda boš shujšala če tako malo ješ, pa niso važne kombinacije ampak kaj bi komu pamet solila, kot sem rekla vsak dela tako kot hoče in misli da je prav. Potem pa se kilce vrnejo, ker gremo nazaj na normalne obroke in tako smo spet v začaranem krogu, pa če je to ločevalna al ne vem katera dieta. Jaz pravim spremeniti je treba način življenja in prehrano.

< Sporočilo je popravil puncica -- 6.6.2007 7:51:26 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

06.06.2007, 07:57

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

Jaz sem samo enkrat probala to dieto, pa NIKOLI VEČ. IZSTRADANA SEM BILA. user posted image  Zdaj hujšam po beljakovinski dieti. Nikjer ne piše koliko lahko ješ in kdaj lahko začneš jesti. Jem takrat, ko sem lačna. Ampak pač samo beljakovine. In dodaš malo gibanja, dovolj tekočine, pa so rezultati več kot zadovoljivi.

Ločevalna pa res nikoli več. Jaz bi jo imenovala kar stradanje user posted image


In kot je ena že napisala. Kak komu paše.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

06.06.2007, 08:06

clock-img

srki

pencil-img

9222

Ja, jaz sem tudi za samodisciplino in gibanje, ker kot praviš, eni hitro nazaj dobijo, kar nekaj takih poznam. Tudi če je kdaj kakšna sladkarija ali tortica, če porabiš kar si vnesel v telo, mislim, da ni panike. Jaz vem, da te diete ne bi zmogla, ker ko mene lakota popade, postanem švoh, se tresen, tako da ni šans.

clock-img

06.06.2007, 08:31

clock-img

timoteja

pencil-img

524

Lahko da je dete malo razvajeno, pri tej starosti že zelo brihtno, tako da ve, kako in kaj lahko doseže. Mi smo imeli v lanskem letu pri starosti dveh in pol let podobne težave, ki so se pričele s tem, da smo deklico jemali v spalnico spat ponoč (ko je bila stara pribl. 1,5 leta), in iz tega se je razvilo,da je spanje postala nočna mora. In sem se ODLOČILA temu narediti konec, res je trajalo pribl.2 meseca, spanje na tleh v njeni sobi, da je vedela, da sem zraven, ampak sem res vztrajala in dandanes spimo celo noč brez problema, zvečer sama zaspi, venda moram biti še vedno v bližini, ker me malo "čekira", če sem res blizu vrat. Ampak se je splačalo, vem pa, da bom pri drugem otročku red vzpostavila prej, ker je bilo to obdobje zelo mučno za vse nas, bila sem utrujena, tečna, dejansko potem čez dan nisem mogla z otrokom funkcionirati tako, kot bi bilo prav. Svetujem ti, da če se bosta ODLOČILA temu narediti konec, postavita eno taktiko, deklici razložita, kaj pomeni spanje, kje in kako spančkati, ter potem VZTRAJATI, ker otrok definitivno popolnoma vse razume in ratalo vam bo. Veliko uspeha in železno voljo vam želim.

clock-img

06.06.2007, 08:32

clock-img

tanikaa

pencil-img

8637

user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

clock-img

06.06.2007, 08:35

clock-img

timoteja

pencil-img

524

Se opravičujem vsem, tole sem pripopala na napačno temo. Mal mi včele na blond. Sorry še enkrat. Konec koncev je nespanje otrok lahko tudi ena izmed ločevalnih diet.

clock-img

06.06.2007, 09:38

clock-img

Anonimen

Jaz niti slučajno ne jem malo, ampak ogrooomno. Vedno si naloim dvakrat. Tudi za večerjo. Pa shujšam z ločevalno dieto.
Res pa ne mešam hidratov in beljakovin, ampak več ali manj strogo ločujem. Kruha zraven mesa niti pod razno ne jem.

clock-img

06.06.2007, 10:43

clock-img

fricka

pencil-img

751

Delno je načela ločevalne dijete zajet tudi Daimont. Pač opredeluje tri cikle v telesu: od 12-20 ure je uživanje hrane, od 20- 6 zjutraj je prebavljanje in od 6-12 je čiščenje telesa. Zato dopoldne ješ samo sadje, da lažje urediš prebavo. V času hranjenja pa paziš na kombinacije živil. Tukaj pa smo že pri ločevalni dijeti. Menim, da je na zahodu, kjer je čas malice v službi dejansko že čas kosila, ta dijeta popolnoma v redu.

clock-img

06.06.2007, 10:55

clock-img

srki

pencil-img

9222

Kako vam uspe npr. zravne mea jest samo solata, jaz moram imet na krožniku še krompri. Oz., krompir in solata, to mi še nekako gre, meso pa solata pa ne.

Kaj pa riž zraven mesa? A je riž ravno tako "kaloričen" kot krompir?

clock-img

06.06.2007, 11:33

clock-img

puncica

pencil-img

9847


IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kako vam uspe npr. zravne mea jest samo solata, jaz moram imet na krožniku še krompri. Oz., krompir in solata, to mi še nekako gre, meso pa solata pa ne.

Kaj pa riž zraven mesa? A je riž ravno tako "kaloričen" kot krompir?



Sama sem bila tud čist krompirjeva in riževa in testeninska pol je pa naredil klik in zdej jem take stvari ki jih prej sploh nisem in kombinacija meso solata in pečena umešana jajca in solata, mi niso nič več čudni. Po moje moraš sam mal mišljenje spremenit. Riž pa je malo manj kaloričen, vendar vseeno ni ok, baje je najboljši polnozrnati riž (to je tak neobdelan)


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

07.06.2007, 06:48

clock-img

srki

pencil-img

9222

Ja, navadit se je treba, pa gre. No, saj sem mojemu rekla, da riž ni nič kaj boljši od krompirja.

clock-img

07.06.2007, 11:16

clock-img

barcaffe

pencil-img

315

Nisi edina, ki si s tem beli glave. Ravno premišljujem o današnji pici za OH, ampak si bom gor dala sir, in je spet beljakovinauser posted image user posted image

clock-img

07.06.2007, 13:29

clock-img

puncica

pencil-img

9847


IZVIRNO SPOROČILO: barcaffe

Ravno premišljujem o današnji pici za OH, ampak si bom gor dala sir.



Če maš OH dan, potem sira po moje ne smeš, ker je čist B živilo, na pico lahko daš sam kečap pa kako zelenjavo po moje, no ne vem, sama ne hujšam po tej dieti.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

clock-img

07.06.2007, 15:13

clock-img

Allia

pencil-img

251

Jaz sem zasledila da lahko daš na dan OH na pizzo gobice, pelate, kečap in mozzarelo.tako piše v knjigi in tako sem si jo jaz tudi delala. Zdaj pa ne vem.Zgleda da mozzarelo lahkouser posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem