cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

ne popije dovolj

clock-img

03.08.2009, 09:24

clock-img

julija140

pencil-img

41

Imam 5 tednov staro punčko. Ker na žalost nimam mleka, ji dajem AM. Do prjšnjega tedna je bilo vse super, popila je tudi že 120 ml v enem obroku in sicer na 3 ure. Zadnji teden pa popije samo polovico. Kaj naj storim? Skrbi me, da bo začela izgubljati na teži. Posvetovalnico imava šele naslednji teden.

Prosim za pomoč.

clock-img

03.08.2009, 10:34

clock-img

miapia

pencil-img

1748

Mislim, da je tvoja skrb odveč. Če te pa res tako skrbi, jo lahko hodiš tehtat v ZD. Je pa dejstvo, da enkrat pojejo več, enkrat manj, zdaj je pa še tak čas, da je ful vroče in imamo vsi manj apetita. Mislim, da je večja skrb, če otrok ne bi hotel sploh nič jesti.

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

clock-img

03.08.2009, 13:32

clock-img

misamuk

pencil-img

239

Koliko pa je težka tvoja punčka ?

clock-img

03.08.2009, 14:14

clock-img

julija140

pencil-img

41

Nazadnje so jo tehtali pred 10 dnevi in do takrat je teža lepo naraščala, je ustrezala starosti. Zdaj pa ne vem koliko tehta, ker posvetovalnice še nisva imeli, tehtnice pa nimam. So se pa problemi pojavili v zadnjem tednu.

clock-img

03.08.2009, 14:45

clock-img

Najaa

pencil-img

16801

Moja je sicer starejša, 6m, ampak zadnje čase odkar je ta vročina, tudi manj poje. V bistvu bolj pije kot je. Pa ni nič narobe s tem. Tudi odraslim ne paše toliko jesti.
če te ksrbi, pa prosi patronažno, da ti tehtnico posodi za kakšna dva dneva ali pojdi tamalo tehtat v ZD.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem