cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

navadni jogurt

clock-img

16.05.2006, 17:56

clock-img

čaki

pencil-img

1009

zanima me če pride v poštev za hujšanje navadni jogurt 3,2

clock-img

16.05.2006, 19:55

clock-img

Anonimen

raje 0,5

clock-img

16.05.2006, 20:00

clock-img

April

pencil-img

5459

Jaz sem vse bolj pristaš navadnih jogurtov, in če se le da posnetih ne kupujem. Saj polnimastni nimajo toliko več kalorij kot navadni, da zaradi tega ne bi hujšala.

clock-img

16.05.2006, 20:09

clock-img

Anonimen

Tukaj se ne gledajo kalorije temveč maščoba. Mlečna maščoba je dosti hujša kot obična, se dorekt na rit lima

clock-img

17.05.2006, 13:01

clock-img

naniplus4

pencil-img

164

A zato majo krave tako velike riti user posted image user posted image  ker so ko so bile telički polnomastno mleko pile.

clock-img

17.05.2006, 13:12

clock-img

Anonimen

Ja valjda da pride. Sam ne ga pojest na tone user posted image .

Telo je treba tudi "podmazat" z maščobo, da dela. Kolikor vem, je mleko z manj maščobe bolj "škodljivo" od tistega z več; verjetno je tudi pri jogurtu tako.

clock-img

17.05.2006, 13:44

clock-img

dulcinea

pencil-img

4144

Po monitnjaku naj bi bil jogurt s manj maščobami. Sicer pa če ne ješ zaven OH, je vredi tud uni s 3,2 maščobe.

_____________________________

-----------------------------------------------------------------
Otroci so vredni najboljšega, ker so otroci in iz nobenega drugega razloga. Svoje dostojanstvo in svojo vrednost imajo preprosto zato, ker so.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem