cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

napredek

clock-img

08.06.2005, 20:26

clock-img

čaki

pencil-img

1009

no pa sem uspela dobesedno izsliliti testiranje za Lauro. imamo avgusta v ljubljani pri neki Voduškovi.
je že katera bla tam pri njej? baje da je to v privat hiši...no vsaka info bo uredu
bay

clock-img

08.06.2005, 22:14

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

Voduškova je tista zdravnica, ki vedno po TV in v revijah govori o alergijah pri otrocih (lušna, blond). je prijazna, sestra je tudi prijazna. ona je sicer naša pediatrinja. ordinacijo ima v privat hiši na Regentovi ulici (70?), to je tista, ki gre od Vodnikove proti Pržanu (na desni strani ceste, pred hišo je urejeno parkirišče).

clock-img

08.06.2005, 22:15

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

Voduškova je tista zdravnica, ki vedno po TV in v revijah govori o alergijah pri otrocih (lušna, blond). je prijazna, sestra je tudi prijazna. ona je sicer naša pediatrinja. ordinacijo ima v privat hiši na Regentovi ulici (70?), to je tista, ki gre od Vodnikove proti Pržanu (na desni strani ceste, pred hišo je urejeno parkirišče).

clock-img

08.06.2005, 22:15

clock-img

Magi*

pencil-img

4856

Ups, neki mi je zaštekal. zdaj sta pa tu 2 posta. :zmeden:

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem