cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

nakup tende za balkon

clock-img

31.07.2012, 16:14

clock-img

end1

pencil-img

1598

Namen imam kupiti tendo za balkon. Cenika na netu ne najdem, v kakem obiju pa to se pa bojim, kako je s kvaliteto, je namreč tretje nadstropje in velikokrat piha močna burja. Nimam pa denarja za neke hude cene.

Ima kdo kakšno informacijo? Hvala.

< Sporočilo je popravil end1 -- 31.7.2012 16:15:00 >

clock-img

31.07.2012, 17:53

clock-img

josephine27

pencil-img

2570

Kakega hudega nasveta ti ne morem dati, ker se prav veliko ne spoznam. Mi imamo tako "poceni" iz obia varianto. Smo sicer v pritličju ampak kakih težav zaradi vetra nismo imeli. Jo sicer vedno spravimo, ko piha burja ( Zgornja vipavska dolina). Tast ima podobno ( sicer kupljeno nekje drugje) na balkonu tudi brez težav.

_____________________________


clock-img

01.08.2012, 07:43

clock-img

end1

pencil-img

1598

hvala za inf., ker res ne vem kako se kaj obnese, če prenese vipavsko dolino, bo tudi naš hrib.

clock-img

01.08.2012, 09:32

clock-img

ajataja

pencil-img

1672

Ko piha burja jo moraš zložit pa ni važno ali je iz Obija ali tista od drugje,vsako ti lahko polomi.

clock-img

01.08.2012, 09:37

clock-img

Aninchy

pencil-img

2310

veter ti lahko vsako polomi, pa še strašno ropota zraven,ko jo premika... tako da jaz bi priporočala, če imate možnost, tako ki bi imela na vogalih stebre, da bi jo držali user posted image kot nadstrešek...?

so pa cene tam okoli 500€ (baumax), ampak kvaliteta ni glih bohvekaj...

_____________________________

Martin (11.6.2010)
Rok (21.10.2012)

clock-img

10.08.2012, 22:39

clock-img

RoZala

pencil-img

324

Mi imamo tendo iz Bauhausa. Kupili smo jo letos, tisto za 135€, velikost mislim, da je 4m x 2,5m ali 3m (ne spomnim se zdaj več). Pri tendi je tako, da ko jo rabiš, jo odviješ, ko pa ne, jo pa zaviješ (veter, dež, itd.).
Mi smo z njo zelo zadovoljni.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem