writing-img

nadaljevalno mleko Hipp 2 ali 3 probiotik

clock-img

21.03.2009, 20:02

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Morda bo vprašanje neumno, pa vendar, naj pojasnim situacijo...

Imamo 8,5 mesecev staro punčko. Uporabljamo mleko Hipp2 probiotik- roza škatla iz Mullerja.
Trenutno menjajo embalažo in se ga ne da dobit (danes sem bila v Mullerju Rudnik, BTC in Čopova- nikjer ga ni).

Kupila sem ji sicer Hipp3, ki pa naj bi bil šele po 10. mesecu. Trgovka mi je razložila, da je na stari embalaži pisalo po 8. mesecu in da je mleko enako, le zaradi evropskih enotnih standardov mora sedaj na vseh mlekcih 3 pisati, da so po 10. mesecu...

Kjj menite, bi svojemu otroku pri 8,5 meseca dale mleko 3 ali bi kupile drugo znamko mleka 2...
Kakšna je sploh razlika med nadaljevalnim mlakom 2 in 3??

Upam, da nisem preveč zakomplicirala. Hvala za odgovore.
lp

clock-img

26.03.2009, 20:42

clock-img

jan6leon

pencil-img

18

mi smo danes kupila hipp1 roza pakiranje v hipermarketu Tuš zraven city parka v btcju. Imajo tudi 2 in 3 nadaljevalno!!

clock-img

27.03.2009, 22:09

clock-img

kajajaka

pencil-img

3539

Hvala! Muller ga namreč še vedno nima...

clock-img

28.03.2009, 12:01

clock-img

jan6leon

pencil-img

18

ni za kaj. Mi smo poskusili oba, ker se piše, da je razlika v tušu in mullerjem med mlekom, ampak naš oba isto pije in nima nobenih težav. Sem pa ga tam zasledila, včeraj pa sem ga videla tudi v dm Trebnje. Za vsak slučaj.user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem