cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

na pomoč-grizčjanje bradavič

clock-img

10.05.2007, 05:59

clock-img

frufru

pencil-img

2857

Naš  5mesečnik dobiva zobke. Med dojenjejm je začel grizljat bradavičke. Pa zob sploh že nima. Mleka je dovolj, samo me zelo boli. Me je že večkrat do krvi. Z nastavki ni nič boljše, kvečjemu slabše, ker gumo še bolj stiska. Stiskanje k dojki tudi ne pomaga. Sicer spusti, samo potem še z večjim veseljem grizlja. A lahko katera pomaga s koristnim nasvetom?

clock-img

10.05.2007, 09:04

clock-img

lex

pencil-img

6532

jaz sem se zadrla av, tak da se je ustrašil in po par dneh je bilo bolje. Me nikoli več ni. Je pa dobil pri 4 mesecih zobe in si skor nisem več upala bradavice pod nos potisnit tak kuža je bil. Aja pa nič drugega ni pomagalo.
Upam, da bo čimhitreje nehal!

_____________________________

Najlubkejša stvar, ki se nam lahko zgodi, je dojenčkov smeh. (Sigmund Freud)
-----------------------------
Takole pa napreduje naša hiška. http://www.podsvojostreho.net/weblog.php?w=120

clock-img

10.05.2007, 09:51

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

11.05.2007, 13:28

clock-img

emaa

pencil-img

7450

Ja precej stroga moraš biti, ko rečeš, pri nas zaenkrat to pali, ko hoče David bruhat, pa pol neha.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem