writing-img

načrpano mleko- shranjevanje

clock-img

07.04.2008, 09:31

clock-img

Spark

pencil-img

1863

V soboto sem načrpala mleko za tamalo, in ga imela v hladilniku skoraj 24 ur. Ker ga nismo uporabili sem ga dala v zmrzovalnik. Sedaj me pa zanima, ali je to mleko sploh še v redu za tamalo ali ni? Ali naj ga v torek uporabim, ker me ne bo doma, ali naj ga zavržem in novo načrpam?

clock-img

07.04.2008, 09:32

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.04.2008, 09:33

clock-img

Brisani uporabnik

pencil-img

5637

[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

clock-img

07.04.2008, 09:46

clock-img

mala pikica

pencil-img

3363

Zakaj pa ne bi bilo v redu? V zmrzovalniku lahko načrpano mleko brez težav pustiš sigurno 3 mesece. Nekateri pravijo celo do 6 mesecev. Potem ga v hladilniku počasi odtališ, v vodi zagreješ in brez težav porabiš, ko ga v prsih več ne bo dovolj ali ko te ni doma.

_____________________________

Vsak dan nam sije sonček Gašper!

clock-img

07.04.2008, 09:53

clock-img

Maxica

pencil-img

8825

Jaz sem ga en čas ful zamrzovala in sem ga imela ful vrečkic shranjenih. Potem sem se enkrat spomnila, da bi ga lahko porabila, pa je bil tako čudnega, neužitnega okusa, da sem vse stran pometala.
Če imaš dovolj svojega mleka, bi jaz tega kar mirne vesti stran vrgla. Probaj no, boš videla.

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

clock-img

07.04.2008, 14:37

clock-img

mar

pencil-img

2

Jaz sem brala, da se lahko načrpano mleko shranjuje do 48 ur v hladilniku, odtaljeno pa 24 ur tako, da jaz to prakticiram že od začetka in tamala (zaenkrat) ni imela nobenih težav.

lp

clock-img

07.04.2008, 22:23

clock-img

Spark

pencil-img

1863

Hvala vam za odgovore.
O metuljček, pa res, pa vidim, da ima vaš že zobek. Superuser posted image .
Naša nima še nič.
Kaj pa vi, že kaj jeste gosto hrano, se dojite,...???
Jaz svojo dojim, in sem ji dala malo sokca od jabolka, pa je bila vesela, da je lahko jedla, samo je pa vse ven popljuvala.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem