cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mp4 mini predvajalnik

clock-img

13.06.2011, 10:26

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

naša tamala je ostala brez očijevga iPhonea in zdaj je cela panika - NI risank user posted image

zanima me, če obstaja kak mp4 predvajalnik, velik kot en iPhone s spodobnim ramom in ni ful drag. če imate kakega ali ga priporočate - prosim predloge, dete pritiska user posted image
sicer sem nekja že prej gledala prestigio, samo ne vem a je to mp4 predvajalnik al ne.. kaj pa tale (ima sicer mal mal rama.. - a kdo pozna Archos?
http://www.ultrastore.si/index.php?str=product&prodid=3520

v glavnem, rabimo nekaj za risanke, pa da ga lahko v žep vtaknemo. user posted image
hvala za pomoč user posted image

clock-img

13.06.2011, 18:22

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Ne poznam nobenega mp4 mini predvajalnika, ti pa lahko priporočam iPad-a. Ni sicer za v žep, je pa odlična zadeva za gledanje risank. Preverjeno.user posted image user posted image

clock-img

13.06.2011, 19:22

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

ampak iPad je drag.. user posted image in velik - ali ima več kot 3,5 inčev? user posted image

< Sporočilo je popravil mateyka -- 13.6.2011 19:23:36 >

clock-img

14.06.2011, 09:39

clock-img

luka jan

pencil-img

1799

Ja, drag je pa res, je pa za risanke sila priročen.user posted image


Koliko inčev ima ti težko rečem ker ne vem, ampak diagonala ekrana je tam nekje od 25-30 cm. Je malo večji, ampak paše pa v vsako žensko torbico, vsaj mojo.user posted image user posted image

clock-img

05.07.2011, 23:51

clock-img

betty.ford

pencil-img

1199

mateyka, že kaj našla?

kaj pa kakšen ipod touch? velik kot iphone pa cenejši je.



< Sporočilo je popravil betty.ford -- 5.7.2011 23:52:57 >

clock-img

06.07.2011, 00:19

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

ipod touch (da ma spodoben prostor - npr. 64G) je cca 400€ user posted image v glavnem A LOT.. user posted image

clock-img

06.07.2011, 20:36

clock-img

betty.ford

pencil-img

1199

ja, 64GB res prinese eno fajno ceno, ki ti naredi cmok v grlu.

ker si se zanimala za Archosa, ki ima "le" 8GB spomina, sem upala, da se ne boš zagrela za najdražjega.

clock-img

06.07.2011, 20:37

clock-img

betty.ford

pencil-img

1199

ampak je še vedno cenejši kot iphone user posted image

clock-img

06.07.2011, 21:54

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

ok, tega Archosa se da povečat na 32G (to je afaik cirka dodatnih 50 ojrov), Ipod 32G je pa še vedno nad 300€ - still crazy imo user posted image

clock-img

07.07.2011, 08:49

clock-img

Abra

pencil-img

2567

Poskusi dobit prejšnjo generacijo ipoda, še nima kamere in ga najbrž dobiš za zelo malo denarja. Lahko pa z njim počneš skoraj vse kot s tel., le telefonirat in snemat ne moreš. Če gleda risanke prek youtuba tko ne rabiš kakega ogromnega spomina. Ipad bi bil seveda boljši.

clock-img

07.07.2011, 09:01

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

Abra, ker model je "ta star"? user posted image
risnake mamo na main compu in jih prenesemo potem na Iphone-a (trenutno). ima svojo playlisto najljubših, tud ene švedske in slo-sinc so not, ki ji ni za dobit na youtube-u..

clock-img

07.07.2011, 09:11

clock-img

Abra

pencil-img

2567

3rd generation
http://support.apple.com/kb/HT1353#iPod_touch_late2009

daje pa apple te ipode ven septembra, mogoče bo letos tudi kaj novega user posted image in se bo mogoče dalo jeseni dobiti kaj ceneje .... al pa tudi ne, iphone letos ni doižvel posodobitve. Če imaš vse v itunes se ti pa res ne splača kupovat drugega, kot apple. Moja je "podedovala" to trejo generacijo, iphona ji pa ne dam user posted image ziher je ziher user posted image

clock-img

07.07.2011, 09:21

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

v bistvu nimam vse v iTunes (mp4 dela na mašini v kateremkoli playerju) - iTunes moramo uporabit za prenos na iPhona.. in mrzim iTunes, lahko bi napisala roman zakaj so mi smotani, samo nima smisla user posted image

če je kak poceni akvivalent iPodu in če ima kdo kake izkušnje z njim - samo to me je zanimalo. mogoče pa je res redko, da bi kdo to probal (zgleda) user posted image

clock-img

07.07.2011, 09:24

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

clock-img

07.07.2011, 09:45

clock-img

Abra

pencil-img

2567


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

abra, glej to - iPod 2nd generation je dražji kot 4th (na Amazonu) user posted image

http://www.amazon.com/Apple-touch-Generation-NEWEST-MODEL/dp/B001FA1O0O/ref=dp_ob_title_ce
$209.98

http://www.amazon.com/Apple-Generation-iPhone-Software-Installed/dp/B002M3SOBU
$219.99



user posted image user posted image user posted image pa sej še niso antikvitete user posted image
poglej na jabuk.net, mogoče se tam kaj prodaja

Jaz imam že od nekdaj maca in zato so mi tudi ostali apple proizvodi fajn, ker fino med sabo komunicirajo. Če imaš že v itunes vse naloženo za iphona, si lahko skoraj vse aplikacije daš tudi na ipod (kar potrebješ seveda) imaš skoraj kopijo iphona - aplikacije, risanke na istih mestih... drugih pa žal ne poznam, tudi ne gledam user posted image apple ima navadno tudi boljše displaye, z večjo resolucijo, kar je pa pri gledanju filmčkov/risank zelo pomembno. Ipod3 pa še nima retina displaya in je resolucija mal slabša, kot pri iphonu4. se pa strinjam, da je to draga igrača, so bolj staršem namenjene user posted image user posted image user posted image

clock-img

07.07.2011, 10:43

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

a me hecaš - http://www.jabuk.net/ mi da ven eno japonsko stvar user posted image

clock-img

07.07.2011, 11:02

clock-img

Abra

pencil-img

2567

soriiiiiiii user posted image jabuk.si
se moraš pa registrirat, če hočeš oglase videt, jaz nisem, drugače bi ti pogledala. Je pa na bolhi tudi kup oglasov.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem