cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

moji dve sijoči zvezdici...

clock-img

21.04.2011, 16:41

clock-img

newlife

pencil-img

6

danes sem iz bolnice, v osmem tednu nosečnosti so mi ugotovili da maja pikica ne raste v maternici
posledično so mi odstranili desni jajcevod....pred šestimi meseci sem preživela enako zgodbo na levem jajcevoduuser posted image user posted image
Dete,obakrat močno ljubljeno, zaželjeno...ne vem kaj te je ustavilo na poti do rojstva...vem le, da me vse boli , notranjost kriči v meni in medtem ko z krvavitvami ležim mislim na tvoj PDP...tako sem si želela videti teuser posted image user posted image user posted image
tako zelo objeti te, težko se privajam da izginjajo telesni znaki ki so mi vsako jutro pravili da rasteš v meni, da si z menoj, vse slabosti, vsa špikanja in boleče prsi....user posted image user posted image
upam, da si zdaj nekje med vsemi zvezdicami ki jim ni uspelo priti v objem svojih mamic in upam, da vseeno veš kako zelo zeva praznina v meni ker te več ni....
mirno sveti in me počakaj na nebu.....

clock-img

21.04.2011, 17:04

clock-img

Andromeda

pencil-img

3755

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

clock-img

21.04.2011, 23:52

clock-img

Majcika2

pencil-img

3

newlife.....


Zelo mi je žal ob tvoji izgubi....user posted image user posted image ..... jokam zate in jokam zame... mesec dni je od tega kaj sem jaz izgubila mojega pikece v 24 tednu.... še kar se ne morem sprijazniti s tem in nikoli se nebom, čeprav gre življenje naprej, ne... in ja je med zvezdicami, ki ti sveti vsako noč...


Gabriel pogrešam te..... user posted image user posted image user posted image

clock-img

22.04.2011, 10:45

clock-img

petarda

pencil-img

10119

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za obe user posted image user posted image

clock-img

22.04.2011, 10:52

clock-img

anonimna76

pencil-img

7

zelo mi je žal za tvojo izgubo user posted image user posted image user posted image tudi sama imam tri zvezdice tam nekje, ne mine da se ne spomnim nanje


user posted image

clock-img

22.04.2011, 11:25

clock-img

pomar*ANČA*

pencil-img

1685

user posted image user posted image user posted image user posted image

žal mi je ob tvoji izgubi!

so naše pikice tam nekje, zgoraj in pazijo na nas... tudi jaz sem izgubila tri, tako da vem, da ti ni lahko...

clock-img

23.04.2011, 16:36

clock-img

jajula

pencil-img

1191

user posted image

clock-img

24.04.2011, 19:46

clock-img

titanik

pencil-img

86

Vem kako je to,če izgubiš otroka.Jaz sem tudi bila v desetem tednu in mi je šlo vse naprej.Res sem čisto izsebe.Drži se .

_____________________________

Ponosna sem na to ,da sem dobra mama.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem