cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

moje mleko in aptamil

clock-img

15.09.2007, 12:46

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Moji mali dodajam aptamil 2 tedna. Že prej je bruhala in malo polivala. Zdaj pa opažam, da bruhne samo po mojem mleku (po dojenju). Mislite da ji moje mleko ne odgovarja več ali je samo zmedena?

clock-img

15.09.2007, 13:41

clock-img

srursa

pencil-img

1267

Meni se dogaja enkako kot tebi in nima pojma zakaj. Zato tudi mene to zanima.
Koliko se pa doji pri tebi, ker ji dodajaš? Moj je tako len, da pri meni vleče samo takrat ko se mu da. Moram si črpat mleko in mu dati po flaški.

clock-img

15.09.2007, 20:44

clock-img

MiRaNi

pencil-img

610

Moja prav tako noče vedno jesti pri meni, čeprav jo silim pri vsakem obroku ampak ona preprosto noče.Včasih vleče ene 2-3 minute potem pa spusti, ko ji ponudim še drugo dojko noče več. In potem je jok.

clock-img

16.09.2007, 12:30

clock-img

Pinkyca

pencil-img

493

Če se doji se mora bolj potruditi, zato imajo veliko rajši flaško, sploh če uporabljate oboje. Mleko tudi rajši polivajo ker je bolj redko od adaptiranega, ki je gostejše in lažje ostane v trebuščku.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem