cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

moj trener

clock-img

03.01.2006, 18:50

clock-img

Anonimen

.com..

a je katera gledala??

tam pravijo, da ločevalna dieta ni najbolša.. kao, da se kg vrnejo..

baje bi blo bolj pametno jest čim več beljakovin..

kaj menite?

clock-img

03.01.2006, 18:53

clock-img

total

pencil-img

4453

Po vsaki dieti moraš še naprej pazit kaj ješ in koliko,drgač se kg vrenejo,ni važno kako hujšaš.

clock-img

03.01.2006, 19:22

clock-img

taška30

pencil-img

2758

IZVIRNO SPOROČILO: biba12

baje bi blo bolj pametno jest čim več beljakovin..



Shujšaš sigurno ful hitreje, če ješ same beljakovine. To je dejstvo. Ampak to je tudi zelo, zelo nezdravo in nevarno za zdravje. Naš organizem je itak že preveč zakisan, to je posledica prevelikega vnosa beljakovin v naši prehrani. Aminokisline, ki so sestavni deli beljakovin, v končni fazi razpadejo do sečne kisline, ta pa, če jo je preveč, se nalaga v sklepih - putika, zelo grda bolezen.
Biba, po pameti je treba hujšat, vsako vrsto hrane jest. Ravno zato ta dieta traja 90 dni in ne 14 dni kot veliko diet, ki obljubljajo hiter učinek, po končani dieti pa kilce hopa nazaj gor.

clock-img

03.01.2006, 21:17

clock-img

Anonimen

Dieta ne sme biti restriktivna,saj si telo izgubo hitro nagrabi nazaj.Dieta dobesedno pomeni - zdrav način prehranjevanja, prav zato se meni zdi,da je Montinjakova metoda (Jem torej hujšam) najbolj primerna,saj lahko ješ vse,odpoveš se sladkorju (dobiš ga v sadju) in beli moki.Meni je to popolnoma logično,zjutraj naj bi pojedel veliko zdravih ogljikovih hidratov,kosilo je različno,večerja pa lahka.Še posebej je poudarjena hierarhija treh obrokov in je res prijazno našim potrebam.

clock-img

03.01.2006, 21:56

clock-img

fusia

pencil-img

612

Se strinjam s Taško30.
Pa po moje je fora, da morajo tisti jesti čimveč beljakovin, ki želijo velike mišice user posted image user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem