cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mobilni telefon z dobrim fotoaparatom

clock-img

27.05.2012, 08:52

clock-img

muha1

pencil-img

666

Ker si moram menjati mobilni telefon, bi rada, da ima vgrajen boljši fotoaparat oz. da dela boljše slike.
Sem pa v naročniškem razmerju Simobil. Gledala sem te Samsung Galaksy, pa jih je toooliko. Pa še leva sem pri tehniki.
Prosim za pomoč in izkušnje user posted image . Hvala user posted image

clock-img

27.05.2012, 16:03

clock-img

Cassiopeia

pencil-img

158

Jaz mam Galaxy SII in sem zelo zadovoljna. Na telefonu mam aplikacijo fotoaparat, ki ima neke filtre...fajna zadeva :)

clock-img

28.05.2012, 16:34

clock-img

ČebelicaMaja

pencil-img

1075

Jaz imam Nokio N8, pa sem zelooo zadovoljna. Tudi pri Simobilu.

_____________________________

Življenje je plamen, ki dogoreva, toda vsakič, ko se rodi otrok, znova zažari. (George Bernard Shaw)

clock-img

28.05.2012, 20:36

clock-img

tabi

pencil-img

718

samsungi so ok.jst imam minija ,dela dobre slike samo fleša nima tako da v temnejšem prostoru dela tako tako slike.Moj pa ima galaxy ace dela pa zelo zelo lepe slike,tako da so zadnjič v studiju vprašal kateri foto aparat imamo,ker so tako čiste slike.user posted image

_____________________________

Moder je človek,ki se uči od drugih.Mogočen je tak,ki je zadovoljen s tem kar ima.Bogat pa je ta,ki prave prijatelje ima.

clock-img

13.06.2012, 11:20

clock-img

ely*

pencil-img

221

sem tudi pri simobilu, mam pa sony xperia ray, 8 milijonov pik, tako da so fotke res dobre

clock-img

20.02.2014, 10:43

clock-img

nina8

pencil-img

16

Jaz imam Samsung Galaxy S3 in dela odlične slike. Barve so zelo lepe, kontrast odličen.

clock-img

20.02.2014, 10:55

clock-img

mateyka

pencil-img

13812

jaz mam tega in je kot pravi fotoaparat v bistvu. pa še une filtre ima za različne situacije (makrofotografija, protret, nočno.. ful hitrih nastavitev v glavnem - res izi za uporabljat) in 4x-ni optični zoom.
http://www.samsung.com/pk/consumer/mobile-devices/mobile-phones/smartphones/SM-C1010ZKAPAK

aja, tehta pa 200g, to je pa res..

< Sporočilo je popravil mateyka -- 20.2.2014 10:56:45 >

clock-img

20.02.2014, 14:35

clock-img

emma83

pencil-img

635


IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

jaz mam tega in je kot pravi fotoaparat v bistvu. pa še une filtre ima za različne situacije (makrofotografija, protret, nočno.. ful hitrih nastavitev v glavnem - res izi za uporabljat) in 4x-ni optični zoom.
http://www.samsung.com/pk/consumer/mobile-devices/mobile-phones/smartphones/SM-C1010ZKAPAK

aja, tehta pa 200g, to je pa res..




Hudo user posted image

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem