writing-img

moške kravate in telovniki

clock-img

17.08.2010, 00:00

clock-img

momo1

pencil-img

65

user posted image Pozdravljeni,
mene pa zanima, kje se da doboti moške kravate, pa klasične, ampak "tiste bolj bogate" in v isti kombinaciji telovnik? Ali morda celo kdo proda rabljen komplet. Hvala za pomoč. Rabim pa zeloooo kmalu (še 10 dni).

clock-img

17.08.2010, 07:48

clock-img

pomar*ANČA*

pencil-img

1685

mi smo kupili v modartu v domžalah, ampak zdaj prodajam, ker ne bo več rabil. pošlji mi mejl, pa ti pošljem slikce

clock-img

17.08.2010, 08:26

clock-img

maktub

pencil-img

659

poglej v muri. drugae pa misim da ti e zaradi časa se se najbolj splača sposodit v kakem poročnem salonu ker tam majo kr dosti..v poročnem kotičku na moski strani... tam sm tudi kronco za njega dobila..

clock-img

17.08.2010, 14:39

clock-img

momo1

pencil-img

65

user posted image Sem že našla super varianto za takšno kravato in to zelo poceni. Gjrkeš (mislim da so nekje v Prekmurju) šiva takšne kravate in ti domov pošljejo vzorce blaga, si izbereš in nato ti jo zelo hitro sešijejo za 22 EUR. Če bo katera potrebovala, priporočam.  

clock-img

18.08.2010, 09:42

clock-img

tinkamarinka

pencil-img

118

Gjerkeš je v Murski Soboti, od kravat imajo pa vse :), pa ženske šale tudi, noro lepe. Si je moj tam kravato za poroko kupil.

clock-img

22.08.2010, 20:04

clock-img

smeška83

pencil-img

282

Nama so zrihtal v modnem svetu v KR.

clock-img

01.09.2010, 19:25

clock-img

Katalenca

pencil-img

162

Midva sva kupila komplet v Muri in ga sedaj ne potrebujeva več, tako da ga prodam. Temno siva barva z lepim vzorcem, št 50-52. Sicer zate že verjetno malo pozno :)
Lp, katalenca
(če katerega zanima lahko pošljem tudi slikco)

clock-img

02.09.2010, 18:06

clock-img

KRAVATA

pencil-img

1

 
Hej, pozdravljeni vsi :)

gledala sem za Gjerkeša v Murski Soboti, pa ga ne najdem. Ali ima morda od  vas njegov naslov? Rabim poceni čisto navadne enobarvne kravate, pa jih nikjer ne najdem.

LP

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem