cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mleko v prahu ponoči

clock-img

26.03.2008, 08:06

clock-img

mklks

pencil-img

487

mene pa samo zanima, imam zdaj štiri mesece staro hčerko ki že en mesec je samo mleko v prahu ker enostavno nimam več mleka ! je pa problem ponoči ko se zbudi da bi jedla, sicer je to samo enkrat na noč ampak preden  jaz pripravim stekleničko traja, ona pa se ta čas že razčuje! zanima me koliko časa je to mleko obstojno že narejeno, da bi ga recimo že zvečer naredila potem pa ga samo v vroči vodi držala? ne vem, kaj naj naredim, ker potem paseveda zelo težko zaspi nazaj? sem pa sama tako da ni očkota, ki bi jo popestval medtem ko delam mleko!

kakšna ideja?user posted image user posted image


_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

clock-img

26.03.2008, 08:09

clock-img

želva

pencil-img

1452

Vodo prekuhaš že zvečer daš v flaško in ko se zbudi za par sekund v mikrovalovko, streseš prašek in je.Če nimaš mikrovalovke pa vrelo vodo v termosko.Saj ni treba na 50 stopinj, pa pol čakat da se shladi, jaz kar na pitno temperaturo mešam.

clock-img

26.03.2008, 08:10

clock-img

želva

pencil-img

1452

Aja, jaz ga zvečer ne bi delala.Se mi je zadnjič zgodilo, da sem pustila mleko na radiatorju zraven posteljice in zjutraj je bil sesirjen kot jogurt, pa smrdel je tud kot pokvarjen jogurt

clock-img

26.03.2008, 08:11

clock-img

stellam

pencil-img

114

mogoče če daš prekuhano vodo v termovko in ko se punca zbudi samo na hitro zmešaš..

clock-img

26.03.2008, 08:12

clock-img

Gordana-3

pencil-img

978

meni se ponoči ni dalo hodit dol v kuhinjo in segrevat vodo, zato sem si vse pripravila pred spanjem. zavrela vodo in jo dala v termosko, da je ostala topla.

clock-img

26.03.2008, 08:12

clock-img

ajtak

pencil-img

2830

Jaz si enako ko zelva pripravim vodo v termosko in v tele posodice user posted image  nastimam kolicino mleka. ko se zbudi samo zmesam in ze je... nima casa niti zajokat user posted image

_____________________________

17.11.2007 Tjaš
24.4. 2011 Kaja




clock-img

26.03.2008, 08:26

clock-img

pajkica

pencil-img

278

Kakšne pa so te posodice kot na zgornji sliki?
Kje lahko kaj več izvem o njih?

clock-img

26.03.2008, 09:07

clock-img

mklks

pencil-img

487

ja, mene tud zanima, kako so to posodice in kje bi se dale dobit! zgledajo zanimive, za probat:)

_____________________________

zdej sva pa že velike punce in prave dame:)

clock-img

26.03.2008, 09:19

clock-img

žarnica

pencil-img

706

JAz imam termovko s toplo vodo že zraven postelje,prav tako flaške in aventovo dozirno posodico z mlekom v prahu,pa je obrok narejn en dva tri. tole je pa ta posodica http://www.soncek.si/si/philips-avent-6941-disperzijska-posoda-za-mleko-v-prahu-i2505.shtml

clock-img

26.03.2008, 11:05

clock-img

kristinaj

pencil-img

3311

najhitrešja priprava če nimaš mikrovalovke.......zavreš vodo, ohladiš na ene 45 stopinj in daš v termos. ko se ponoči zbudi, samo zmešaš, probaš če je dovolj hladno, če ni, flašo pod mrzlo vodo iz pipe nekaj sekund in papica je pripravljena......

ko se zbudi in je gas jo za čas priprave hrane probaj navadit na tolažilno dudo.. mogoče bo uspešno.....


pripravljeno mleko naj bi porabili v roku ene ure in naj ti ne misel ne pride, da bi že pripravljenega držala v topli vodi.. se bo skisalo.........

potrpi še kakšen mesec in pupo navadi na vodo iz pipe....

clock-img

26.03.2008, 11:34

clock-img

Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: žarnica

JAz imam termovko s toplo vodo že zraven postelje,prav tako flaške in aventovo dozirno posodico z mlekom v prahu,pa je obrok narejn en dva tri. tole je pa ta posodica http://www.soncek.si/si/philips-avent-6941-disperzijska-posoda-za-mleko-v-prahu-i2505.shtml



Tudi jaz sem imela to posodico, ko sem jo sušila v mikrovalovki, se ni je stopila. ampak mi ni bila fajn, saj se je mleko kar držalo notri. Lp

clock-img

26.03.2008, 18:39

clock-img

žarnica

pencil-img

706

IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

IZVIRNO SPOROČILO: žarnica

JAz imam termovko s toplo vodo že zraven postelje,prav tako flaške in aventovo dozirno posodico z mlekom v prahu,pa je obrok narejn en dva tri. tole je pa ta posodica http://www.soncek.si/si/philips-avent-6941-disperzijska-posoda-za-mleko-v-prahu-i2505.shtml



Tudi jaz sem imela to posodico, ko sem jo sušila v mikrovalovki, se ni je stopila. ampak mi ni bila fajn, saj se je mleko kar držalo notri. Lp



Ne razumem zakaj bi jo morala sušiti.user posted image Pa kako se je mleko držalo notri? JAz dam notri po 4 merice aptamila,pa gre vse lepo ven,ko stresem.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem