cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mleko proti polivanju

clock-img

04.04.2008, 11:01

clock-img

želva

pencil-img

1452

Ker mi je tamala začela ful polivat, sem šla danes v lekarno in kupila Novolac AR in me je skor na rit vrgl, 10,43 eur za 400g.In zgleda, da ji pomaga, zaenkrat ni še nič polila.Tako, da grem jutri v LJ. v Mullerja pogledat kakšne cene imajo pa kaj tam.
Katera znamke mleka za polivanje vse obstajajo?Ali ga ima tudi Milumil?

clock-img

04.04.2008, 12:07

clock-img

pavlyna

pencil-img

235

oj
ja mi mamo tud novalakovga in nam tud kar pomaga.
v mullerju ga jaz novalakovga še nisem vidla, ni pa pri nas tolk drag--je 8,92eurov.kupljen ta teden

vem pa da ga ma aptamil tud.

lp

clock-img

04.04.2008, 12:12

clock-img

tančk

pencil-img

58

čau, mi smo mel tud Novalac, ampak je mel ful krče in smo zamenjali za Hippovega in je ful boljše, jupiuser posted image .
Novalac pa prodajajo samo v lekarnah in nikjer drugje.Lp

clock-img

04.04.2008, 12:28

clock-img

Sunny Morning

pencil-img

2626

Meni se zdi, da imata mleko proti polivanju samo Novalac in Aptamil, pri drugih ga še nisem zasledila. Mi imamo Aptamil AR in nam je super, ker se je refluks ful popravil in se pojavlja redko. V Muellerju ga imajo in je 600 g nekaj čez 10€.

_____________________________

06.01.2008 se nama je rodila princeska Neja!

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem