cookie-img

Spletno mesto uporablja piškotke

za zagotavljanje spletne storitve, analizo uporabe, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez piškotov ne bi mogli nuditi. Z nadaljnjo uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.

writing-img

mleko iz kozarčka

clock-img

05.12.2009, 19:57

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Zanima me vaš nasvet kako naj naredim, ko bom ukinila nočno in večerno dojenje. Naš (7,5 mesecev) namreč sploh ne zna in ne zna piti ne iz flaške s cucljem ne z lončka s kljunčkom. Probavamo že 2 meseca vsak dan ampak sploh ne gre in konec.
P mi je rekla, da je to super, naj gremo direktno na kozarček. Vodo mu dajemo iz kozarčka, malo se mu še zatika in ko spije preveč zraka tudi malo bruhcne, ampak mleka ponoči mu pa vendar ne morem dati iz kozarčka.

Kaj mi svetujete?

clock-img

05.12.2009, 21:37

clock-img

Petka09

pencil-img

1129

Ojej, to pa je kr problem, ja. Sicer je moja kolegica imela enak problem. Vendar je vztrajala in tamalo res vztrajno navajala na flaško. Ji je čez dan velikokrat rinila flaško z vodo, pa tudi s sokom, čajem, mlekom - ker je mislila, da je mogoč finta v okusu, da noče pit iz flaške. No, pa jo je navadila, je pač vztrajala in večkrat na dan z njo na tleh sedela in so se igrale s flaško, pa probavale user posted image . No, potem jo je sprejela in od ukinitve dojenja mala lepo pije mleko iz flaške. Ampak če ti praviš, da ne gre..... Hm... Kaj pa če bi poskušala še na slamico? Sicer si ne predstavljam ravno, kako bi to zgledalo.

Sicer pa, zakaj bi ukinila dojenje? Sicer je tudi kolegica namerno ukinila in začela dajat AM, ker si je mislila, da samo dva obroka dojenja na dan več ne bosta dajala dovolj mleka in bo samo še crkljanje.

clock-img

06.12.2009, 15:31

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Ne, sej sem se nerodno izrazila - ne bom ukinjala dojenja dokler bo šlo. oz. rada bi dojila do enega leta in potem še zjutraj prvih par mesecev ko bo šel v vrtec. Ampak če se bo recimo ponoči zbujal za pit, ali pa za večerno mleko (recimo ko bo star 1,5 let), kako naj mu ga dam? To me bega.

clock-img

06.12.2009, 15:38

clock-img

Čebel@

pencil-img

16171

ne sikeraj se že sedaj kako bo,ko bo mali star 1,5leta.....furajta tako kot sedaj še naprej in pusti času časuser posted image

clock-img

06.12.2009, 15:56

clock-img

midvasva

pencil-img

38

Mi smo pri 7 mesecih in pol začeli uvajati skodelico Doidy cup. Na začetku je bilo veliko politega, po 14 dneh je pa steklo. Vodo dobi samo preko skodelice.

clock-img

06.12.2009, 20:44

clock-img

PC Baby

pencil-img

1385

Hvala midvasva. Tega pa ne poznam. Zanimivo...

clock-img

17.12.2009, 14:00

clock-img

Urska09

pencil-img

1067


IZVIRNO SPOROČILO: midvasva

Mi smo pri 7 mesecih in pol začeli uvajati skodelico Doidy cup. Na začetku je bilo veliko politega, po 14 dneh je pa steklo. Vodo dobi samo preko skodelice.



Hmmmm, kako se pa tole obnese ponoči? Naša ponoči pije vodo po flaški. Je ne dvigam iz posteljice. Kar leže.

Zadnji članki

article-img

DARILNI PAKETI

article-img

Vsak mesec podarjamo bogata darila nosečkam, družinam z novorojenčki, malčki in otroki, parom, ki si želijo otroka in ženskam, ki bi se razvajale.

Klikni in izberi svoj darilni paket!

Darilni paketi - Prijava Nosečka
Darilni paketi - Prijava Novorojenček, dojenček
Darilni paketi - Malček (od 1 do 3 let)
Darilni
Darilni paketi - Želiva si otroka
Darilni paketi - Ženska sem